Prenses Beatrice, Prens Andrew ve Daha Fazla Kraliyet Üyesi Balmoral’da Birleşiyor


Süre Kral Charles III Yeni İngiliz hükümdarı ilan edilmek üzere Londra’daydı, kardeşleri ve aileleri, annelerinin yaşadığı ev olan İskoçya’nın Balmoral Kalesi yakınlarında toplandı. kraliçe ikinci Elizabeth ölü.

96 yaşında vefatından iki gün sonra, 10 Eylül’de küçük çocukları Prens Andrew, Prens edward ve Prenses Anne ve torunlarından birkaçı, merhum annelerinin en son evinden nehrin karşısındaki özel bir kilise ayinine katıldıkları görüldü.

Andrew kızlarına katıldı Prenses Beatrice ve Prenses EugenieEdward’ın karısı Sophie, Wessex Kontesive kızı Leydi Louise Windsorve Anne’nin kocası Koramiral Sir Tim Laurence ve çocuklar Peter Phillips ve Zara Tindall Daha sonra, dışarıda bekleyen ve Balmoral Kalesi’nin dışında bırakılan kraliçeye adanmış büyük çiçekler, hediyeler ve notlar sergisine hayranlıkla bakan bir yaslı kalabalığı selamlarken görüldüler.

Bu, Andrew’un geç mahkûm edilmiş seks suçlusu ile olan geçmiş dostluğu nedeniyle bu yılın başlarında kraliyet görevlerinden uzaklaştırılmasından bu yana ikinci kez halk önüne çıkışı oldu. Jeffrey Epstein. En son Mart ayında rahmetli babasını ve kraliçenin kocasını onurlandıran bir törende görüldü. Prens Philipgeçen yıl 99 yaşında öldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345713/princess-beatrice-prince-andrew-and-more-royals-unite-at-balmoral-after-queen-elizabeth-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir