Prens Williams, Polo Maçında Nadir PDA’da Kate Middleton’ı Öpüyor – Hollywood Life


Kate Middleton, Prens William


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Hala vurulmuş! Kate Middleton ve Prens William 6 Temmuz 2022’de bir polo maçı sırasında nadir bulunan bir PDA ile kendilerini şımarttıkları için çok sevimliydiler. Kraliyet çifti, Windsor, İngiltere’deki Guards Polo Club’da düzenlenen yardım maçında kucaklaşıp öpüşürken aşklarını gizlemiyordu.

Kate, kocasını hayranlıkla izlerken, beyaz kolsuz yazlık bir elbise içinde ultra şıktı. İnce dikilmiş elbisesi baldırın ortasına kadar iniyordu ve omuzdan etek ucuna kadar uzanan ince siyah boruları vardı. Üç çocuk annesi, kafasına tünemiş kaplumbağa kabuğu güneş gözlükleriyle bir yaz günü için hazırdı. Retro zarafete sahip kahverengi halka küpeler ve bej daireler onun görünümünü tamamladı.

Prens William, Kate Middleton
Kate Middleton, 6 Temmuz 2022’de yaptığı polo maçında kocasından bir öpücük aldığında parlıyordu. (Tim Rooke/Shutterstock)

Maçtan kısa bir mola sırasında William, 2011’de evlendiği Kate’den bir öpücük çalmak için geldi. Tam polo takımı içindeydi, diz boyu deri binici çizmeleri ve beyaz pantolonu ile mavi ve beyaz bir forma giyiyordu. Omuzlarından tutup yanağına bir öpücük kondurduğunda kızardı. Daha sonra ikili yan yana yürürken derin bir sohbete daldı.

Bu, kraliyet çiftinin son zamanlardaki tek PDA örneği değil. İkili, 5 Temmuz Salı günü Wimbledon Tenis Şampiyonası’nın erkekler çeyrek final maçlarına ailesiyle birlikte katılırken oldukça cilveli bir görüntü sergiledi. Michael Middleton ve Carole Middleton. Mavi puantiyeli elbisesiyle göz kamaştıran Kate, Wills’le gözlerini yeşilden ayırmamaya çalışırken adeta kıkırdıyordu. Karşılığında kocaman bir gülümseme sundu.

Prens William, Kate Middleton
Flört eden polo maçı, çiftin Wimbledon’da çok sevimli görünmesinin ardından geldi. (Tim Rooke/Shutterstock)

Prensin büyükannesine daha yakın olmak için Windsor’a taşınan William, Kate ve ailesi için manzaralar büyük değişikliklerin ortasında geldi. Kraliçe Elizabeth Haziran ayında II. Bir kaynak, “96 yaşında, aileden kimse için kayıp değil, onunla her an çok değerli” dedi. HollywoodYaşam münhasıran yer değiştirme nedenleri hakkında.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/prince-williams-kate-middleton-kiss-rare-pda-polo-match-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir