Prens William’ın 3 Çocuklu 2022 Babalar Günü Fotoğrafına Bakın


William, bir bölümünde “Şaşırdığım şey, ailemin müzik sevgisini çocuklarımın ne kadar çok miras aldığı” dedi. Elmalar Yürüme Zamanı geçen aralık. “Çoğu sabah Charlotte ve George arasında sabah hangi şarkının çalınacağı konusunda büyük bir kavga olur. Ve şimdi, bir gün birinin bunu yapmasına ve başka bir gün sıranın başkasına gelmesine temelde öncelik vermem gerekiyor. Böylece George kendi sırasını alır. git, o zaman Charlotte işini bitirir. Müziğin yaygarası işte böyledir.”

40 yaşındaki Kate, Şubat ayında Kopenhag Çocuk Müzesi’ni ziyareti sırasında gazetecilere “çok karamsar” hissettiğini söyleyerek daha fazla çocuk sahibi olmaya açık olsa da, William beş kişilik bir aile olmaktan memnun görünüyor. Kate, çiftin bu yılın başlarında Clitheroe Community Hospital ziyareti sırasında bir kız çocuğunu kucağına aldığı için endişesini şakacı bir şekilde dile getirdi. İnsanlar“Karıma daha fazla fikir verme! Artık yok!”

Düşes bebeği ailesine geri verdiğinde, geleceğin kralı alay etti“Onu yanına alma.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335054/prince-william-appears-with-george-charlotte-and-louis-in-heartwarming-father-s-day-2022-photo?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir