Prens William ve Kate’in Çocukları Kraliyet Noel Kartında Büyüdü


Ancak yeni unvanlarla birlikte yeni sorumluluklar gelir; bu, asil bir uzmandır. Jonathan Sacerdoti münhasıran E söyledi! Geçtiğimiz yıllarda Kraliçe II. Elizabeth’in sağlık sorunları arasında “birçok sorumluluk” üstlendikten sonra Prens William’ın hazır olduğunu hissettiği haberler.

Jonathan, Eylül ayında “İşler biraz değişecek” dedi. “Bence bu, büyümenin ve rolün içinde büyümenin ve görevinin artacağını ve hizmetinin artacağını bilmenin bir parçası ve tüm bunları mükemmel bir şekilde yerine getirmeyeceğini düşünmek için hiçbir neden yok.”

Kate hakkındaki tahminine gelince, Jonathan, kocasına verdiği “muazzam desteğin” bu yeni bölümde devam edeceğini belirtti.

“Bence bu, ilişkileri ve Galler Prensi rolü için çok ama çok önemli bir şey” diye ekledi. “Bence onun bu şekilde devam ettiğini, yükün çoğunu kendisinin üstlendiğini, kocasını desteklediğini ve aynı zamanda kendisi için özellikle önemli olan konularda mükemmel işler yaptığını göreceğiz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358163/prince-william-and-kate-middleton's-3-kids-are-all-grown-up-in-royal-family-christmas-card?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir