Prens William ve Kate Middleton’ın Unvanları Resmen Değişti


GÜNCELLEME: 9 Eylül’de ulusa gönderilen bir mesajda, Kral Charles III onaylanmış Prens William ve Kate MiddletonYeni unvanları sırasıyla Prince ve Princess of Wales olacak.

“Catherine yanındayken, yeni Prensimiz ve Galler Prensesi, biliyorum, ulusal sohbetlerimize ilham vermeye ve liderlik etmeye devam edecek,” dedi Majesteleri, “marjinalleri hayati yardımın sağlanabileceği merkeze getirmeye yardımcı olacak.”

—-

Prens William ve Kate Middleton yeni roller üstlenmesi bekleniyor.

ölümünün ardından kraliçe ikinci Elizabeth 8 Eylül’de Prens William’ın babası Kral Charles III (önceden bilinen Prens Charles), İngiliz tahtının hükümdarı olarak yükseldi. Tabii ki, bu muhtemelen Charles’ın 1958’de aldığı Galler Prensi unvanına ne olacağını merak ediyor.

Galler Prensi web sitesi – şu anda kraliçenin ölümünün ardından yapım aşamasındadır – daha önce unvanın “normalde mevcut Galler Prensi tahta geçtiğinde geçildiğini” belirtirken, şu anda Cambridge Dükü tarafından tanınan William unvan, olduğu gibi yeni Galler Prensi yaratılmamıştır. olumsuzluk kalıtsal bir başlık. William Galler Prensi olarak atanırsa (veya muhtemelen ne zaman) şu anki Cambridge Düşesi olan eşi Kate, William’ın geç annesinden bu yana ilk kez Galler Prensesi olacak. Prenses Diana. Bu, genellikle Cambridge’ler olarak anılan William ve Kate’in gelecekte Gallerliler olarak bilinebileceği anlamına gelir.

William, daha önce ailesinin Prens ve Galler Prensesi randevuları sayesinde Galler olarak biliniyordu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345417/prince-william-kate-middleton-s-titles-officially-change-after-queen-elizabeth-ii-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir