Prens William ve Kate Middleton’ın Rolleri Kraliçe’nin Ölümünden Sonra Nasıl Farklılaşıyor?


Sacerdoti şöyle devam etti, “Son zamanlarda olduğu gibi onu sokaklarda dolaşırken gördüğünüzde ve kalabalıkla konuşma şeklini, onlarla nasıl ilişki kurduğunu gördüğünüzde çocuklarından bahsediyor, insanlara hayatları hakkında sorular soruyor. onlarla gerçekten ilgilendiğini hissetmelerine yardımcı olun – bence o tüm bu işlerde mükemmel.”

Kate’in kendisi de Prens William’ın çalışmasında önemli bir rol oynuyor. Sacerdoti’nin dediği gibi, o “onun için muazzam bir destek”.

“Bence bu, ilişkileri ve Galler Prensi rolü için çok ama çok önemli bir şey” diye ekledi, “Bence onun böyle devam ettiğini, gerçekten çok fazla yükü omuzladığını, kocasını desteklediğini göreceğiz. ama aynı zamanda kendisi için özellikle önemli olan konularda mükemmel bir iş çıkarıyor.”

Kral Charles III’ün, hükümdar olarak ilk konuşması sırasında William ve Kate’in yeni unvanlarını ilk kez duyururken paylaştığı bir duygu. “Catherine yanındayken, yeni Prensimiz ve Galler Prensesi, biliyorum, ulusal sohbetlerimize ilham vermeye ve liderlik etmeye devam edecek,” dedi Majesteleri 9 Eylül, “marjinalleri hayati yardımın yapılabileceği merkeze getirmeye yardımcı olacak” dedi. verildi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346850/how-prince-william-and-kate-middleton-s-royal-roles-have-changed-after-queen-s-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir