Prens William ve Kate Middleton’ın Çocukları Renk 2022’de – Hollywood Life


prens george prens louis prenses chalrotte


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Kraliçe ElizabethPlatinum Jubilee burada ve planlandığı gibi, Cambridge Dükü ve Düşesi’nin çocukları her zamanki gibi sevimli görünüyorlar. Prens George8, Prenses Charlotte8, Prens Louis, 4, Kraliçe’nin 2022 Renk Geçit Töreninde Platinum Jübile kutlamalarını başlatmak için bir arabada yan yana sürdüler. Annelerine katıldılar, Kate Middleton40 ve büyükanne, Camilla, Cornwall Düşesi, vagonda. Baba, Prens William, 39, vagona binmek yerine alaydaki diğer askerlerle birlikte yürüdü.

prens george prens louis prenses charlotte
Prens George, Prens Louis ve Prenses Charlotte, Renk Birliğinde. (Tim Rooke/Shutterstock)

Trooping the Color, İngiliz Egemeninin doğum gününü kutlamak için düzenlenen yıllık bir etkinliktir. Kraliçe II. Elizabeth, Nisan ayında 96 yaşına girdi. Büyük torunları bu olay için giyinmişlerdi, Charlotte mavi bir elbise içinde çok sevimli görünüyordu ve saçları iki küçük örgü halinde toplanmıştı. Bu arada Louis de açık mavi bir takım giyerken, George takım elbisesi ve mavi kravatıyla her zamanki gibi büyümüş görünüyordu.

Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis’in 5 Haziran’a kadar yapılacak olan Platinum Jübile kutlamalarında daha “görünür” bir role sahip olması bekleniyor. İfade etmek. Benzer şekilde, ebeveynleri, kutlamaların hafta sonu boyunca Kraliçe Elizabeth için çeşitli görevleri yerine getirmesi için görevlendirildi. Normalde Kraliçe, görev süresini kutlamak için Birleşik Krallık’ta seyahat ederdi, ancak bu sefer, Kate ve William, İngiliz kraliyet ailesinin diğer üyeleriyle birlikte, Kraliçe yükünü hafifletmeye devam ederken bunu yapacaklar.

prens geroge prens louis prenses charlotte
Kate Middleton ve Prens William’ın çocukları, Trooping the Colour’da bir arabaya biniyor. (Tim Rooke/Shutterstock)

“Merkezi Hafta Sonu boyunca Kraliyet Ailesi Üyeleri, Platinum Jübile’yi kutlamak için Birleşik Krallık Milletlerini ziyaret edecek. Kraliyet Ailesi üyeleri, vesilesiyle ilgili halka açık etkinlikler de dahil olmak üzere her ulustaki angajmanlara katılacak ”dedi. Cambridge Dükü ve Dutchess’in Galler’i ziyaret etmeleri istendi, Prenses Anne71, İskoçya’ya gitti ve Prens edward58 ve Sophie, Wessex Kontesi57 yaşında, Kuzey İrlanda’yı ziyaret etti.

Aynı zamanda Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis için de heyecan verici bir zaman çünkü her ikisiyle de ilk kez birlikte olmaları gerekiyor. Prens Harry37 ve Meghan Markle40 ve çocukları, arşiv3 ve 1 yaşındaki lilibet. Harry ve Meghan’ın ailesi, çift 2020’de kraliyet görevlerinden ayrıldıktan sonra Kaliforniya’da yaşıyor. Aynı zamanda 96 yaşındaki Kraliçe Elizabeth, torununun torunuyla ilk kez tanışacak. İki kıtalı aile arasındaki ilişkiler, Harry ve Meghan, Birleşik Krallık’ta kraliyet olmanın katı kurallarına uymak yerine Kaliforniya’da kendi hayatlarını kuracaklarını açıkladığından beri gergin. Umarım, hepsi bu önemli hafta sonu için anlaşabilir ve farklılıklarını bir kenara bırakabilirler.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/kate-middleton-prince-wiliam-kids-trooping-the-colour-parade-2022-photos/

Yorum yapın

SMM Panel