Prens William ve Kate Middleton Windsor’a Kraliçe’ye Yaklaşıyor – Hollywood Life


Prens William Kate Middleton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Prens William 39 ve Kate Middleton40, takip ediyor kraliçe ikinci Elizabethayak sesleri ve Londra’yı kırsal alanla takas etmek. Cambridge Dükü ve Düşesi yakında Windsor Kraliyet kasabasındaki Windsor Home Park arazisindeki bir eve taşınacaklar. 96 yaşındaki hükümdarın 2020’den beri yaşadığı Windsor kalesi, yeni evlerine sadece on dakikalık yürüme mesafesinde ve bir kaynak anlatıyor HollywoodYaşam SADECE ona daha yakın olmanın taşınmak için büyük bir motivasyon olduğunu. İçeriden biri, “Kraliçe bugünlerde zamanının çoğunu Windsor’da geçiriyor, bu yüzden ona daha yakın olmak çok büyük bir faktör,” dedi. “96 yaşında, aileden kimse için kayıp değil, onunla her an çok değerli.”

Platinum Jübile kutlamasıyla İngiltere tahtının 70. yılına damgasını vuran uzun süredir hüküm süren kraliyet, daha önce en büyük oğlunun Prens Charles73 yaşında, William tahta geçmeden Kral olacak. Ancak, Charles’ın saltanatından sonra, William role adım atmak için sıraya giriyor ve kaynaklar, nihai görevleri için özenle hazırladığını ve büyükannesinden mümkün olduğunca çok şey almaya istekli olduğunu söylüyor. Kaynağımız, “O, zengin bir bilgi birikimine sahip ve hala bir püf noktası kadar keskin, bu yüzden onu hazırlayacak daha iyi kimse yok, 70 yıldır harika bir iş çıkardı, ondan ne kadar çok şey öğrenirse o kadar iyi” diye ısrar etti.

kraliçe ikinci Elizabeth
Kraliçe, 4 Haziran 2022’de İngiltere tahtının 70. yılını kutladı. [Stephen Lock/CPNA Pool/Shutterstock]

William ve Kate de çocuklarına vermeyi dört gözle bekliyorlar — Prens George8, Prenses Charlotte 7 ve Prens Louis , 4, — Berkshires’ın pastoral manzarasında daha “normal” bir yaşam. “2020’nin çoğunu [Ammer Hall] kır evleri Norfolk’taydı ve ondan sonra Londra’daki yaşamın sınırlarına geri dönmek zordu,” diye paylaştı içeriden. “Windsor’a tam zamanlı olarak taşınmak, onların daha fazla dolaşmak için daha fazla alana ve daha fazla özgürlüğe sahip olmaları anlamına gelecek. Çocuklarının olabildiğince normal bir hayatları olmasını istiyorlar, bu yüzden bu onlar için bir aile olarak ve William ve Kate’in Kral ve Kraliçe olarak geleceği için çok anlamlı.”

Prens William
Prens William ve Kate Middleton, Platinum Jübile kutlamaları sırasında kraliyet görevlerini yerine getirmeye hazırdı.[[

William ve Kate çocuklarının özel hayatlarını korumaya özen gösterseler de, Duke 2020’de yaptığı bir röportajda en büyük oğlu George’un şimdiden futbol sahasında umut vaat ettiğini açıklamıştı. Prens, akıl sağlığı girişimi Heads Up kampanyası için bir promo sohbet sırasında genç prensin profesyonel olma şansı sorulduğunda, “Bence tüm zamanların gol kralı olabilir” diye şaka yaptı.

Ve kraliyet gözlemcileri, en genç Louis’in komik maskaralıklarıyla şovu çaldığı son platin jübile şenlikleri sırasında William ve Kate’in çocuklarının ne kadar yüksek ruhlu olabileceklerine dair bolca fikir edindiler. 4 Haziran Cumartesi günü, genç Prens’in Buckingham sarayından geçit törenini izlediği ve annesine komik suratlar yaptığı videosu viral oldu. Ve 5 Haziran Pazar günü, bir poşet şeker yüzünden kuzenleriyle tartıştığı için tekrar manşetlere çıktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/14/prince-william-kate-middletonmoving-windsor-reason-the-queen/

Yorum yapın

SMM Panel