Prens William ve Kate Middleton Kraliçe Elizabeth’in Cenazesinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


prens william kate Middleton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Phil Noble/Havuz/Shutterstock

Prens William ve Kate Middleton saygılarını sunarken fotoğraflandı kraliçe ikinci Elizabeth 19 Eylül’deki cenazesinde cenaze töreni, Kraliçe’nin İskoçya’daki Balmoral Kalesi’nde ölmesinden 11 gün sonra gerçekleşti. William ve Kate cenazeye ayrı ayrı girdiler. Çiftin iki çocuğunu alırken, Prens George ve Prenses Charlotteİçeride, William kardeşine katıldı, Prens Harry, hizmete girerken Kraliçe’nin tabutunun arkasında yürümek için. Kate ve çocuklar daha sonra alay kilisenin içine girdiğinde William ile birlikte yürümek için onunla bağlantı kurdular. William ve Kate, halka açık bir etkinlikte büyükannesinin yasını tutarken kasvetli görünüyorlardı.

prens william kate Middleton
Prens William ve Kate Middleton, George ve Charlotte ile birlikte. (Phil Noble/Havuz/Shutterstock)

Kraliçe’nin 8 Eylül’de 96 yaşında ölümü Prens William’ı tahta bir adım daha yaklaştırdı. Kraliçe öldüğünde, oğlu ve William’ın babası, Kral Charles III, resmen Kral oldu. 73 yaşındaki ölünceye kadar tahtta kalacak ve bu noktada veraset çizgisindeki bir sonraki William devralacak.

Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından, Kraliyet Ailesi üyeleri onun onuruna çeşitli etkinliklerde saygılarını sunuyorlar. William ve kardeşi Harry, son birkaç yıldır aralarındaki gerginliğe rağmen, büyükannelerini kaybettikten sonra birleşik bir cephe kurdular. Aile dramı Harry ve karısının, Meghan MarkleOcak 2020’de üst düzey kraliyet görevlerinden ayrılmaya ve Amerika’ya taşınmaya karar verdi.

Çift, her şeyi anlatan bir röportajda kararlarını açıkladı. Oprah Winfrey Mart 2021’de Harry, ayrılmasının Charles ve William ile olan ilişkisinde bir çatlağa neden olduğunu itiraf etti. Ancak, Harry aile üyeleriyle birlikteydi. Prens Philip’in Nisan 2021’de cenaze töreni yapıldı ve o ve Meghan, Haziran ayında Kraliçe’nin Platinum Jübile kutlaması sırasında Kraliyet Ailesi ile zaman geçirdi. Halkın gözü dışında ilişkilerini onarmaya odaklandılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/prince-william-kate-middleton-queen-elizabeth-funeral-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir