Prens William ve Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth’e Son Vedayı Paylaştı


Prens William ve Kate Middleton son vedalarını yaptılar kraliçe ikinci Elizabeth.

Galler Prensi ve Prensesi, geç hükümdarı paylaşarak onurlandırdı bir fotoğraf 19 Eylül’de Windsor Şatosu’nda resmi Instagram sayfalarına taşınan tabutunun görüntüsü. Resmi, “Bir Kraliçeye, bir anneye, bir büyükanneye ve büyük bir büyükanneye elveda” yazan bir mesajla eşleştirdiler.

Majestelerinin 8 Eylül’deki ölümünden sonra, Kraliçe Elizabeth 19 Eylül’de Windsor Şatosu’ndaki St. George Şapeli’nde toprağa verildi. Cenazesinden önce, Kraliçe Elizabeth’in cenazesinden önce Londra’daki Westminster Abbey’de düzenlenen bir devlet cenaze töreni yapıldı.

Katılanlar arasında William, Kate, Kral Charles III, Kraliçe Eşi Camilla, Prenses Anne, Prens Andrew, Prens edward, Prens Harry ve Meghan Markle— hepsi, onları hizmette öncelik sırasına göre organize eden geleneksel bir tarzda oturmuşlardı.

Kral ve Kraliçe Eş Camilla, güney fener bölümünün ön sırasında oturuyorlardı. Bu arada, bir sonraki kral olacak olan William ve Kate koridorun karşı tarafında ön sırada oturuyorlardı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346939/prince-william-and-kate-middleton-share-final-goodbye-to-queen-elizabeth-after-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir