Prens William ve Kate Middleton, Charlotte’a Doğum Günü İçin Bir Midilli Aldı – Hollywood Life


Kate Middleton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Veysey/Shutterstock

Prens William ve Kate Middleton iş doğum günleri geldiğinde çocuklarına kraliyet muamelesini nasıl yapacaklarını biliyorlar! Çift bunun için dışarı çıktı Prenses Charlotte 3 Mayıs Pazartesi günü, küçük kızlarının 7’nci büyük partisi için iki ayrı parti verdikleri bildirildi. William ve Kate’in genç prensese verdiği inanılmaz hediyeyi düşündüğünüzde, çifte shindig sürprizi daha da heyecan vericiydi: bir midilli!

Kate Middleton
Kraliyet ailesi burada 2022’de Paskalya ayinlerine gelirken görülüyor. (James Veysey/Shutterstock)

Bir kaynak, “Charlotte’ın her şeyden çok istediği hediye bir midilliydi” dedi. ABDHaftalık. “Bir yılı aşkın süredir binicilik dersleri alıyor ve takıntılı. William ve Kate, onun biniciliğe olan tutkusunun bir [phase] ve sonunda ona bir tane almayı kabul etti.”

Charlotte için verilen ilk partide aile, Cambridge Düşesi’nin “mini pizzalar, hamburgerler, sosisli rulolar, sosisli sandviçler, meyve çubukları, sandviçler ve multi – renkli kekler”, çıkış başına. Charlotte’un iki sevimli erkek kardeşi – Prens George8 ve Prens Louis3 – kız kardeşlerini Connect Four ve Jenga oyunlarının dış mekan versiyonlarını hediye ederek memnun ettikleri söylendi.

Kensington Sarayı, Charlotte’un okul arkadaşlarıyla parti yaptığı ikinci doğum günü partisinin yeriydi! İçeriden biri, “Charlotte’ın tüm arkadaşlarıyla yaptığı ilk doğum günü partisiydi” dedi. “O çok popüler küçük bir kız ve ilgi odağı olmanın her dakikasını seviyordu. Halkın gözü önünde olmak ona doğal geliyor – nadiren korkutuyor veya bundan şikayet ediyor. Bu onun gerçekten zevk aldığı bir şey.”

Prenses Charlotte, birkaç hafta önce Windsor Şatosu’ndaki St George Şapeli’ndeki özel bir Paskalya ayininde annesiyle maviler içinde ikizlerin görüldüğü Paskalya’da kesinlikle çekinmedi! Kate, robin yumurtası mavisi paltosunda dikkatleri üzerine çekerken, mini-me Charlotte’u, babasının elini tutarak, süper sevimli, tamamen mavi Paskalya’sında gülümsüyordu. Prens William ve Prens George, kendi görkemli kıyafetlerinde muhteşem figürleri kestiler. Ancak Prens Louis tatil programına katılmadı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/prince-william-kate-middleton-charlotte-pony-birthday/

Yorum yapın