Prens William ve 3 Çocuğu Babalar Günü Öncesi Fotoğrafında Gülümsüyor – Hollywood Life


Prens William, Kate Middleton, Prens George, Prenses Charlotte, Prens Louis


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Prens William ve üç sevimli çocuğu, bu Babalar Günü’nden hemen önce hiç olmadığı kadar yakın görünüyor! 18 Haziran’da Cambridge Dükü ve Düşesi, resmi Instagram hesaplarında William ve üç çocuğunun açık havada birlikte poz verdiği iç açıcı bir enstantane yayınladı.

Prens William, Kate Middleton, Prens George, Prenses Charlotte, Prens Louis
Prens William, Kate Middleton, Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis (Tim Rooke/Shutterstock)

Bulunabilecek sevimli fotoğrafta buradadördü doğal bir dağ arka planının önünde doğrudan kameraya bakarken yüzlerinde dev sırıtışlarla görülüyor. Louis4 yaşında, babasının omzuna oturdu, William ise kolunu George8 ve Charlotte, 7, her iki tarafta. “Bugün dünyanın dört bir yanındaki babaların ve büyükbabaların Babalar Günü’nü Kutlarız!” sevgiyle okunan başlık.

az sonra resim geliyor Kraliçe Elizabethİngiltere’nin rekor kıran 75 yıllık saltanatını kutladığı başarılı Platin Jübile. Kapanış etkinliği konserinde, küçük George’un ona eşlik ettiği görüldü. Rod Stewart‘Sweet Caroline’ın kapağı.

O an tatlılıkla dolu olsa da, Kraliyet Ailesi içinde her şey yolunda gitmiyor. Gerginlikler ne zaman ortaya çıktı Prens Harry ve onun eşi Meghan Markle 2020’de kraliyet görevlerinden ayrıldı ve Kaliforniya’ya taşındı. Daha sonra, Oprah ile yapılan bir röportajda, Meghan’ın ırkı nedeniyle aileden ve medyadan gelen kötü muameleyi gerekçe göstererek bir bomba attılar.

Harry ve Meghan, Kraliçe Elizabeth, Prens William ve Kate Middleton Londra’daki Platinum Jübile için törenin sonunda balkonda durmalarına izin verilmedi. Ancak, William ve Harry kardeşlerin, büyük kutlamadan önce Elizabeth’in hatırı için ilişkilerini düzeltmeye çalıştıkları bildiriliyor.

Benzer şekilde, ÖZEL KAYNAK anlattı HollywoodYaşam Harry’nin gezinin aile için mümkün olduğunca barışçıl olmasını amaçladığını. İçeriden biri, “Bu harika ve drama içermeyen bir eve dönüş yolculuğu yapmaya kararlılar ve odak noktası bu çok özel durumda Kraliçeyi kutlamaya odaklanıyor” dedi. “Bu gezi her şeyden çok Kraliçeyi onurlandırmak ve onunla vakit geçirmekle ilgili” diye eklediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/prince-william-louis-charlotte-george-fathers-day/

Yorum yapın

SMM Panel