Prens William, Sandringham Aile Toplantısında Prens Harry’ye Bağırdı – Hollywood Life


Prens William Harry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ian Vogler/WPA Havuzu/Shutterstock

Prens Harry ile tanıştığında Sandringham House’da neler olduğu nihayet açılıyor. kraliçe ikinci Elizabeth, Prens Charles (şimdi Kral Charles III), ve Prens William 13 Ocak 2020’de onun ve Meghan Markle’ın Kraliyet ailesi ile gelecek. beşinci bölümde Harry ve MeghanPrens Harry, Meghan’ın toplantıda olması gerektiğini açıkladı, ancak bebekle yeniden bir araya gelmek için Kanada’ya dönene kadar bu asla gerçekleşmedi. Archie.

Prens Harry, Meghan’a, “Odada olmaman için planladıkları benim için açıktı,” diyor. Toplantıya “zaten halka açıklamış olduğumuz aynı teklifle” gittiğini söylemeye devam ediyor. Ama oraya vardığımda bana 5 seçenek sunuldu. Tek varlık, her şey dahil, değişiklik yok. Beş olmak, hepsi dışarıda. Toplantıda üçüncü seçeneği seçtim. Yarım içeri, yarım dışarı. Kendi işimiz var ama aynı zamanda Kraliçe’yi desteklemek için çalışıyoruz. Hedefin tartışmaya veya tartışmaya açık olmadığı çok çabuk anlaşıldı. Ağabeyimin bana bağırıp çağırması, babamın kesinlikle doğru olmayan şeyler söylemesi ve büyükannemin, bilirsiniz, sessizce orada oturması ve her şeyi kabul etmesi korkunçtu.”

Prens William
Prens Harry ve Prens William birlikte. (Ian Vogler/WPA Havuzu/Shutterstock)

Prens Harry, Kraliçe’nin bakış açısına göre “bir şeyler yapmanın yolları olduğunu ve nihai görevinin, amacının/sorumluluğunun kurum olduğunu” kabul ediyor. Sandringham toplantısının “sağlamlaştırılmış herhangi bir eylem planı olmaksızın sona erdiğini” kaydetti.

“Onların bakış açısına göre, partnerleri, medya ve kendileri ile bizim için çok fazla acıya neden olan bu ilişkiden çok, bizim ve belki de sahip olduğumuz sorunlarla ilgili olduğunu düşünüyorum. Görmek istediklerini gördüler.”

Prens Harry, tüm durumun “en üzücü kısmının” “ağabeyimle aramda yaratılan bu boşluk ve onun artık kurumun tarafında olması” olduğunu itiraf ediyor. Bunun bir parçası, anlıyorum. anlıyorum, değil mi? Bu onun mirası.”

Toplantıyla aynı gün Prens Harry, kendisinin ve Meghan’ın ayrılma nedenlerinin bir kısmının “William’ın bize zorbalık yapması” olduğunu söyleyen bir hikayenin yayınlandığına dikkat çekiyor. Toplantıdan sonra Prens Harry arabaya bindiğinde kendisine bir olay anlatıldı. ortak bildiri kendisi tarafından yayınlandı ve Prens William bu hikayeyi ezdi. Prens Harry açıklama hakkında hiçbir şey bilmiyordu.

Prens Harry William
Kate Middleton, Prens William, Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe’nin ölümünün ardından yürüyüş yolunda. (MEGA)

“İnanamadım. Hayır bana sormamıştı. Kimse benden adımı böyle bir ifadeye koymak için izin istemedi, ”diyor Prens Harry belgesel dizisinde.

Prens Harry bundan sonra Meghan’ı aradığını ve Meghan’ın ağlamaya başladığını çünkü “4 saat içinde kardeşimi korumak için yalan söylemekten mutlu oldular ve yine de 3 yıl boyunca bizi korumak için asla gerçeği söylemeye istekli olmadılar” dedi. Prens Harry ve Meghan için kırılma noktası buydu.

Dördüncü bölümde, Prens Harry, kendisinin ve Prens William’ın yıllar önce iletişim ofislerinin onlar hakkındaki hikayeleri takas etmesine ve onları birbirine düşürmesine izin vermemek için nasıl “bir anlaşma” yaptıklarını anlatıyor. “Bu oyunla ya da bu ticaret işiyle oynamaktansa basında mahvolmayı tercih ederim. Prens Harry, ikimizin asla yapmayacağına söz verdiğimiz şeyin aynısını ağabeyimin ofisinin kopyaladığını görmek çok üzücü,” diye itiraf ediyor Prens Harry.

Prens Harry ve Meghan, kıdemli kraliyet üyeleri olarak istifa etti. Mart 2020’de “veda turuna” çıktılar. Çift daha sonra Birleşik Krallık’tan ayrıldı. Şu anda iki çocuğuyla birlikte Kaliforniya’da yaşıyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/prince-william-screamed-prince-harry-family-meeting-sandringham/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir