Prens William, Prens Harry’yi Kraliçe’nin Cenazesinde Kendisiyle Oturmaya Davet Etti – Hollywood Life


Prens William


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Victoria Jones/AP/Shutterstock

Prens William40, kardeşine izin vermedi Prens Harry38 yaşında, büyükanneleri için yapılan kilise ayininde kendini dışlanmış hissediyor Kraliçe Elizabethcenazesi pazartesi. Kraliyet ailesi St. George Şapeli’ndeki yerlerini almaya hazırlanırken William, Harry ve karısına doğru el salladı. Meghan Markle41, resimde görüldüğü gibi çifti ailesiyle oturmaya davet etmek için BU VİDEO. William eşi tarafından katıldı Kate Middleton ve çocukları Prens George9 ve Prenses Charlotte7, Harry ve Meghan’ın aynı koridorda yanlarına oturmasına izin veren.

Prens William
Prens William ve Prens Harry, Kraliçe Elizabeth için 19 Eylül’de St. George Şapeli’ndeki cenaze töreninde (Fotoğraf: Victoria Jones/AP/Shutterstock)

Galler Prensi ve Prensesi ile Sussex Dükü ve Düşesi, St. George Şapeli’ndeki tören hizmeti için ön sırada oturdular. Saatler önce, William ve Harry, devlet cenazesinin yapıldığı Westminster Abbey’e geçişini yaparken Kraliçe Elizabeth’in tabutunun arkasında yan yana yürüdüler. William, 19 Eylül’de bütün gün askeri üniformasını giyerken, Harry artık kraliyet ailesi üyesi olmadığı için giymiyor.

Prens Harry
Prens Harry, 19 Eylül’de Kraliçe Elizabeth’in cenazesinde (Fotoğraf: oe Giddens/AP/Shutterstock)

Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesinden iki gün önce, Prens William ve Prens Harry, Kraliçe’nin diğer altı torunu ile bir araya gelerek, Kraliçe’nin eyalette yatmasını anmak için nöbet tuttu. William, hemen arkasında küçük kardeşiyle birlikte yol gösterdi. Harry’nin askeri üniformasını babasına giymesine izin verildi Kral Charles III‘ın isteği. Kardeşler ve kuzenleri dahil Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie15 dakikalık sessiz bir tefekkür gösterisi ile saygılarını sunmak için Kraliçe’nin tabutunun etrafında toplandı.

Sevgili büyükannelerinin 8 Eylül’de 96 yaşında ölümünün ardından, Prens William ve Prens Harry, Kraliçe’yi onurlandırmak için devam eden ayrılıklarından kaynaklanan tüm gerilimi bir kenara bıraktılar. Prensler, 10 Eylül’de Kraliçe II. Elizabeth’e çiçek hediyelerini görmek için eşleri Kate ve Meghan ile yeniden bir araya geldi. William bir zeytin dalı uzattı ve Harry ve Meghan’ı kendisi ve Kate ile Windsor Şatosu’nun dışındaki gezintiye davet etti.

Harry ve Meghan kraliyet görevlerinden çekilip Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındığından beri, çift ve kraliyet ailesi arasındaki etkileşimler neredeyse hiç yok oldu. Sussex’ler, Kraliçe vefat ettiğinde yardım etkinlikleri için İngiltere’yi zaten ziyaret ediyorlardı, ancak daha önce bildirildiği gibi, William ve Kate’i veya kendi babasını ziyaret etme planları yoktu. Ancak, Kraliçe’nin ölümünün Harry ve Meghan’ı ailesine yaklaştırması olasıdır.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/prince-william-invites-prince-harry-meghan-markle-sit-queen-elizabeth-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir