Prens William, Prens Harry’ye ‘Yedek’ Çocuklar İçin Endişelenmemesini Söyledi – Hollywood Life


Prens William, Çocuklar


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Aaron Chown/AP/Shutterstock

Prens Harry38, erkek kardeşinden “en az birine” karşı “sorumluluk” hissettiğini açıkladı Prens Williamçocukları çünkü sonunda onun gibi bir “yedek” olacaklarını düşünüyor. Sussex Dükü, 40 yaşındaki kardeşiyle endişeleri hakkında konuştuğunu itiraf etti, ancak yeni bir röportajda ona endişelenmemesini söyledi. “Çok iyi bildiğim gibi, ailemde, eğer biz olmazsak,” dedi göğsünü işaret ederek, “başka biri olacak,” diyen Harry, anılarını yayımladı, Kıyamamakgeçen hafta, söylendi Telgraf.

“William’la bu konuyu bir veya iki kez konuşmuş olmamıza ve çocuklarının benim sorumluluğumda olmadığını bana çok açık bir şekilde belirtmesine rağmen, o üç çocuktan en az birinin sonunda olacağını bildiğim için hâlâ bir sorumluluk hissediyorum. benim gibi yedek, ”diye ekledi. “Ve bu acıtıyor, bu beni endişelendiriyor.”

Prens William, Kate Middleton, Çocuklar
Prens William ve Kate Middleton, solda Prens Louis, ortada Prens Charlotte ve sağda ilk çocukları Prens George dahil olmak üzere üç çocuğuyla birlikte. (Aaron Chown/AP/Shutterstock)

William, ilk doğan çocuğunun babasıdır. Prens GeorgeKendisinden sonra taht için sırada olan 9, ikinci ve üçüncü doğan çocukları, Prenses Charlotte7 ve Prens Louis, 4. Harry’nin onlar hakkındaki yorumları, William’dan sonra doğduğunda “yedek” oğul olarak büyümekle ilgili kendi mücadeleleri hakkında yazdıktan sonra geldi. Ayrıca, bir zamanlar Harry’nin yakasından yakalanıp yere düşmesiyle sonuçlanan iddia edilen bir kavgayı içeren, erkek kardeşiyle olan çalkantılı ilişkisini de tartıştı.

Harry’nin yakın zamanda yeğeni ve yeğeniyle ilgilenmesi, ilk endişesinden birkaç yıl sonra gelir. halka açık konuşma 2013’teki doğumundan kısa bir süre sonra William’ın en büyük oğluyla olan ilişkisi hakkında. “İyi bir şekilde yetiştirildiğinden emin olmak, onu tehlikeden uzak tutmak ve eğlendiğinden emin olmak” istediğini söyledi.

Prens Harry
Prens Harry’nin anı kitabı ‘Yedek’ 10 Ocak’ta yayınlandı. (Tejas Sandhu/SOPA Images/Shutterstock)

“Gerisini ailelere bırakacağım,” diye ekledi şaka yapmadan önce: “Umarım ağabeyim bebek bakıcılığı masraflarımın ne kadar pahalı olduğunu bilir.”

Harry’nin her şeyi anlatan kitabıyla yaptığı tüm manşetlere rağmen, kendisi ve karısını yönlendiren sorunlar hakkında ayrıntılara da giriyor. Meghan Markle Kaliforniya’da daha tenha ve özel bir yaşam için kraliyet çalışma hayatından ayrılma kararı almak için William ve diğer kraliyet ailesi üyeleri, kamuoyuna açıklama yapmadı. William’a geçenlerde karısıyla bir görüşme sırasında kitabı okuyup okumadığı soruldu. Kate Middleton İngiltere’nin Merseyside kentindeki Open Door hayır kurumunda ve soruyu görmezden geldi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/prince-william-harry-not-worry-spare-children-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir