Prens William, Prens Harry’nin ‘Yedek’ Kitabı Konusunda Muhabiri Görmezden Geldi – Hollywood Life


Prens William


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Prens William40, düşüncelerini sunmak üzere değil Prens Harryyeni hatırasını ifşa ediyor. Kraliyet tarafından yayınlanan yeni bir videoda görüldü Hava Durumu muhabir Inzamam Raşid bir tepki almak için birden fazla girişimden kaçmak KıyamamakSalı günü yayınlandı. 14 saniyelik klipte yayınlandı twitter 12 Ocak’ta William, İngiltere’nin Merseyside kentindeki Open Door hayır kurumunda katılımcılarla görünüşte el sıkışırken ve selamlaşırken görüldü. Karısı, Prenses Kate Middleton, yanındaydı. Muhabirin defalarca “Majesteleri, kardeşinizin kitabını okuma şansınız oldu mu?” Hem William hem de Kate soruyu tamamen görmezden geldiler, binadan çıkarken ikisi de sırtlarını muhabire döndü.

Klibe “Prens William’dan kardeşinin kitabını okuyup okumadığına dair bir yanıt yok…” notunu düştü. Unutulmamalıdır ki Kate, uzun yeşil ve mavi ekose bir ceket ve siyah ince topuklu ayakkabılarla şık ve tamamen sade görünüyordu. Binadan zarafetle çıkarken esmer saçlarını bukleler halinde yapmıştı. Eylül ayındaki ölümünden sonra İngiltere tahtının ikinci varisi olan Prens William, Kraliçe Elizabeth, geleneksel bir takım elbise giymişti ve bekleyen bir araca doğru koşarken karısının sırtına hafifçe dokunuyormuş gibi görünüyordu.

Prens William ve Kate Middleton
Prens William ve Kate Middleton, 1 Aralık 2022’de Boston’da. (Shutterstock)

Görülme, çoğu Prens Harry’nin merakla beklenen anılarında ortaya çıkan, kraliyet ailesi hakkında süregelen çarpıcı iddiaların ortasında geliyor. Bunların arasında Kate ve Harry’nin karısı arasında geçen gergin bir mesaj alışverişi var. Meghan Markle41, gençler için “Fransız modası” nedime elbisesi üzerinde Prenses Charlotteüvey annesine duyduğu derin güvensizlik Kraliçe Eş Camillave kendisi ile William arasında, favori bir kolyenin hasar görmesi ile sonuçlanan sözde bir fiziksel münakaşa.

Prens William ve Kate Middleton
Prens William ve Kate Middleton, 12 Ocak 2023. (Shutterstock)

Ayrıca, Kraliçe’yi ölümünden önce görme şansını kaçırmaktan ve ailenin, Harry’nin iki çocuğu paylaştığı Meghan’ı kraliyet hayatından ayrılma nihai kararından sorumlu tutma eğiliminden açıkça bahsetti. Şimdi lüks Santa Barbara, California’da lüks bir evde yaşıyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/prince-william-ignores-reporter-prince-harry-book-spare-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir