Prens William, Kraliçe’nin Doğum Gününe Hazırlanırken Ata Biniyor – Hollywood Life


Prens William


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Guy Bell / Shutterstock

Prens William39, katılmaya hazır görünüyordu Kraliçe Elizabeth2 Haziran’da yaptığı son gezi sırasında doğum günü! Cambridge Dükü, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Trooping the Color kutlaması için görevlerini yerine getirirken kırmızı ve mavi üniformasıyla ata binerken fotoğraflandı. Ayrıca, antrenman alanında becerilerini gösterirken geleneksel bir ayı postu şapka taktı.

Prens William
Prens William, Kraliçe’nin doğum günü etkinliği için pratik yaparken ata biniyor. (Guy Bell/Shutterstock)

William’ın ata binmesi, Kraliçe’nin yıllık şenliklerinde Atlı Muhafızlar Geçit Törenine katılmaya başlamadan önce gelir. Babasına katılacak, Galler prensive Prenses Kraliyet Geçit töreninde Galler Muhafızları, İrlanda Muhafızları ve Blues ve Royals albayları olarak binerken. Grup etkinliğine rağmen, atlarla yapılan son koşuda antrenman yapan tek kişi William’dı.

Prens William
Prens William’ın etkinlik için pratik yaptığı bir başka fotoğraf. (Guy Bell/Shutterstock)

William yaptığı son geziyle manşetlere çıkmadan önce, rahmetli annesi hakkında konuşmasıyla dikkat çekti. Prenses Diana 2017 Manchester bombalamasının kurbanları için anıtın açılışında yaptığı konuşmada. “Catherine ve ben, vahşetin etkisinin bir ömür boyu süreceğini ve iyileşme sürecinin hala devam ettiğini biliyoruz. Mücadele eden herkesi temin ederim ki aklımızdasınız” dedi.

Annesine atıfta bulunarak, “Kendi kederiyle yaşayan biri olarak, yas tutanlar için çoğu zaman en önemli şeyin, kaybettiklerimizin unutulmaması olduğunu da biliyorum” dedi. “Hatırlamakta rahatlık vardır. Korkunç bir şekilde kısa sürede alındıkları halde yaşadıklarını kabul ederek.”

William kraliyet etkinliklerine hazırlanmadığında veya sevgili annesi hakkında konuşmadığında, çocuklarıyla vakit geçiriyor. Sevecen babanın kızını satın aldığı bildirildi Charlotte son yedinci doğum günü için bir midilli. Bir kaynak, “Charlotte’ın her şeyden çok istediği hediye bir midilliydi” dedi. ABD Haftalık. “Bir yılı aşkın süredir binicilik dersleri alıyor ve takıntılı. William ve Kate, onun biniciliğe olan tutkusunun bir [phase] ve sonunda ona bir tane almayı kabul etti.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/prince-william-horse-trooping-queen-elizabeth-birthday-parade-pics/

Yorum yapın

SMM Panel