Prens William Kral Olmaya Nasıl Hazırlanıyor?


“İş başında öğreniyorsun. Kural kitabı yok,” William söylenmiş İngiliz GQ 2017’de, “İşleri yapma şeklimizde bu farklılığa sahip olmak, kraliyet ailesini daha ilginç ve daha esnek kılıyor. Hepimiz aynı çizgiyi izleseydik, her şey oldukça boğulmuş olurdu. Karakterlerimiz farklıdır ve farklı görüşler bizim için önemlidir. Sahip olmak.”

Kraliçenin “ülkeyi yöneten olağanüstü bir iş çıkardığını – vizyonu, görev duygusu, sadakati, kararlılığı, sarsılmaz olduğunu” söyledi. Ve şimdiye kadar monarşinin çağa ayak uydurmak için iyi bir konumda olduğunu hissetti. Ancak, “Yalnızca son konseriniz kadar iyisiniz ve ileriye bakmanız, plan yapmanız, bir vizyona sahip olmanız gerçekten önemli” diye ekledi.

73 yaşındaki ile Prens Charles görev geldiğinde hala tahtı üstlenmeyi planlıyor, şu anki plan baba ve oğul için “birlikte çalışmak”, kraliyet içeriden biri söylenmiş Bize Haftalık Şubattavizyonlarının haritasını çıkarırken.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334962/how-prince-william-is-preparing-to-be-king-amid-the-monarchy-s-uncertain-future?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel