Prens William, Kate Middleton’a Düğün Videosunda Daha Hızlı Hareket Etmesini Söyledi – Hollywood Life


Prens William, Kate Middleton'a Düğün Videosunda Daha Hızlı Hareket Etmesini Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Prens William Ve Kate Middleton İngiltere’nin gelecekteki hükümdarları olabilir ama aynı zamanda bize çok benziyorlar. resimde görebileceğiniz gibi tarafından elde edilen video Günlük posta, Galler Prensi ve Prensesi, düğüne katılırken çoğu çift gibi çekişirken yakalandı. Veliaht Prens Hüseyin Ürdün.

Prens William, Kate Middleton'a Düğün Videosunda Daha Hızlı Hareket Etmesini Söyledi - Hollywood Life
Galler Prensi ve Prensesi, 4 Mayıs 2023’te Londra’daki Taç Giyme Töreni Hafta Sonu’na nasıl hazırlandıklarını duymak için Soho’daki Dog & Duck Pub’ı ziyarete giderken Londra Metrosu’nun Elizabeth Hattı ile seyahat ediyor. (MEGA)

Kate, 28 yaşındaki Prens ve gelini selamlamak için sıranın önüne giderken, mimar Rajva Alseif, 29, bayanlar derin bir sohbete girdi. Ancak William görünüşe göre Kate’in çok fazla konuştuğunu ve hattın düzenli bir şekilde hareket etmesini engellediğini hissetti, çünkü “doğrayın” dediği ve onu hareket etmeye devam etmesi için cesaretlendirdiği duyulabilir.

Ancak Kate, William’ın huzursuzluğundan pek etkilenmişe benzemiyordu. Kendini geri çekmeden önce, yeni geline görünüşü için iltifat ettiğinden emin oldu ve hoş sohbetleri sırasında Rajwa’ya gülümsedi. Elie Saab’ın uzun kollu ve çiçek işlemeli açık pembe maksi elbisesiyle vizyon sahibi olan Kate, bunu yaparken harika görünüyordu.

Prens William, Kate Middleton'a Düğün Videosunda Daha Hızlı Hareket Etmesini Söyledi - Hollywood Life
Galler Prensi ve Prensesi, 19 Şubat 2023’te Londra’daki Royal Festival Hall’da düzenlenen BAFTA Film Ödülleri 2023’e katılıyor. (MEGA)

41 yaşındaki o ve 40 yaşındaki William, 1 Haziran Perşembe günü Zahran Sarayı’nın bahçesindeki düğüne katılmak için Ürdün’e sürpriz bir ziyarette bulundular. Kraliyet ailesi de katıldı Prenses Beatrice34 ve kocası Edoardo akçaağaç Mozzi39, özel günler için.

Düğün töreninin ardından kraliyet ailesi bir araya geldi. göz alıcı ziyafetKate ve Beatrice’in taç taktığı yer. Elde edilen fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi İNSANLARKate, 2011’deki düğününde taktığı ve merhum kayınvalidesinin favori aksesuarı olan Queen Mary’s Lover’s Knot tacını takmıştı, Prenses Diana. Beatrice, Beatrice’in annesi tarafından giyilen bir aksesuar olan York tacını takmıştı. Sarah Ferguson1986’daki düğününde Prens andrew.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/prince-william-kate-middleton-move-faster-video-jordan-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir