Prens William Kalemlerden “Grannie” Kraliçe II. Elizabeth’e Mesaj


Prens William büyükannesini kaybetmenin yasını tutuyor, kraliçe ikinci Elizabeth.

Eskiden Cambridge Dükü olarak bilinen Galler Prensi, Majestelerinin 8 Eylül’de Balmoral Malikanesi’nde ölmesinin ardından sessizliğini bozdu.

10 Eylül’de yapılan açıklamada, “Perşembe günü dünya, ülkeye, Realms’e ve Commonwealth’e bağlılığı mutlak olan olağanüstü bir lideri kaybetti.” “Tarihi saltanatının anlamı hakkında önümüzdeki günlerde çok şey söylenecek.”

“Ancak bir büyükannemi kaybettim. Ve onun kaybına üzülecek olsam da inanılmaz derecede minnettarım. Beşinci on yılımda Kraliçe’nin bilgeliğinden ve güvencesinden faydalandım.”

Atıfta Kate Middleton ve çocukları Prens George, Prenses Charlotte ve Prens LouisWilliam ekledi, “Eşim yirmi yıldır onun rehberliği ve desteğine sahip. Üç çocuğum onunla tatil geçirmek ve tüm yaşamları boyunca sürecek anılar yaratmak zorunda.”

Yıkıcı mesajında ​​Prens William, Kraliçe’yi kaybetmenin hala gerçeküstü hissettirdiğini de paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345420/prince-william-pens-heartbreaking-message-to-grannie-queen-elizabeth-ii-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir