Prens William, Charlotte, George ve Kate Noel Konserine Geldi – Hollywood Life


Prens William, Charlotte, George, Kate Middleton


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Zak Hüseyin / SplashNews.com

Noel’in en önemli parçalarından biri aile ile bağ kurmaktır! Prens William ve Kate Middleton ile kaliteli zaman geçirdi Prens George ve Prenses Charlotte 15 Aralık Perşembe günü Westminster Abbey’deki “Noel’de Birlikte” tatil şarkısı konserine giderken tüm aile tatil sezonunu kraliyet etkinliğinde kutlamaktan heyecan duyuyor gibiydi.

Prens William, Charlotte, George ve Kate Noel Konserine Geldi - Hollywood Life
Prens William, ‘Noel’de Birlikte’ ayininde kızıyla el ele tutuştu. (Zak Hüseyin / SplashNews.com)

Aile, kıyafetlerinin çoğunda geleneksel bir kırmızı tatil renk şemasını seçti ve arka planda karlı ağaçlar ve mumlarla ortam kesinlikle Noel için mükemmeldi. 40 yaşındaki William, kızı Charlotte’un elini tutarken kırmızı kravatlı bir takım elbisenin üzerine uzun siyah bir ceket giymişti. 7 yaşındaki Charlotte, babasınınkine benzer bir takım elbise giyen 9 yaşındaki George’un yanında yürürken kırmızı bir tavuskuşu giymişti. 40 yaşındaki Kate, çocuklarının diğer tarafında yürüdü ve uyumlu topuklu koyu bordo bir elbise giydi ve bu durum için uygun bir debriyaj taşıdı. Çiftin en küçük oğlu Prens Louis, 4, ailenin geri kalanıyla birlikte görülmedi.

Akşam, bir bayram kutlaması olmanın yanı sıra merhumun yıl sonu anısına da hizmet etti. Kraliçe ikinci Elizabeth, Eylül ayında 96 yaşında vefat eden. Galler Prensi ve Prensesi, etkinlikle ilgili bazı önizlemeleri kendi hesaplarında paylaştı. instagram Hikaye, Kate’in bir ağaca süsler koyduğu bir klip de dahil. Bir gönderide, “Konuklarımızı ağırlamaya hazırlanıyor, topluluklarında yukarıda ve öteye gidenleri kutluyor ve Rahmetli Majesteleri Kraliçe’ye saygılarını sunuyorum” diye yazdılar.

Noel konseri, ailenin tatil kartlarını prens ve prensesin Instagram’da yayınlamasından sadece iki gün sonra gelir. Fotoğrafta, el ele tutuşmuş anne ve babalarının arasında duran çocuklar görülüyordu. Hepsi rahat giyinmişlerdi, erkekler yakalı gömlekler, Charlotte bluz giymişti ve Kate kot pantolonla beyaz bir bluz giymişti. Noel Kartı ayrıca, George’un annesiyle aynı boya yaklaştıkça ne kadar uzadığını da gösteriyordu. Kartla birlikte “Bu yılki Noel kartı için ailenin yeni bir fotoğrafını paylaşıyoruz” yazdılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/prince-william-charlotte-george-kate-christmas-concert-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir