Prens Louis, Renkleri Birleştirmek İçin Prens William’ın Denizci Takımını Giydi – Hollywood Life


Prens Louis;  Prens William


Galeriyi görüntüle

Prens William ve Kate Middletonen küçük oğlu Prens Louis, 4, 2 Haziran’daki Trooping the Color Parade’e tanıdık bir kıyafet giydi. Louis, etkinlikte vagona ilk kez mini bir denizci kıyafeti giydi. Louis’in kıyafet seçimi, 37 yıl önce, o 2 yaşındayken 1985’te Trooping the Colour Parade’de 39 yaşındaki babasının aynı denizci kıyafetini giydiği için nostaljiyi körükledi. Yeterince komik, o yıl William’ın kardeşiydi Prens Harry37 yaşındaki Trooping the Color ilk çıkışını yaptı.

Prens Louis
Prens Louis, 2022 Renk Geçit Töreninde (Fotoğraf: Ian Vogler/AP/Shutterstock)

Louis aslında ilk çıkışını 2019’daki Trooping the Color Parade’de yaptı, ancak vagonda değil, yalnızca Buckingham Sarayı balkonunda göründü. Harry amcasının 1986 etkinliğinde giydiği şortla aynı mavi-beyaz gömleği giydi. Prenses Diana katıldı.

2022’de başlayacak olan Renk Geçidi Birliği için kraliçe ikinci ElizabethPlatinum Jubilee kutlamalarında Louis, kardeşleriyle birlikte neşeli bir şekilde arabaya bindi. Hepsi mavi renkte olan George ve Charlotte’un arasına oturdu. Kraliyet üçlüsüne 40 yaşındaki anneleri Kate ve büyükanne katıldı. Camilla, Cornwall Düşesi, ilk vagonda. Bu arada William, alaydaki diğer askerlerle birlikte yürüdü.

Prens William
Prens William 1985’teki Renk Geçit Töreninde (Fotoğraf: Sipa/Shutterstock)

Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis’in 5 Haziran’a kadar sürecek olan Platinum Jübile etkinliklerinde daha “görünür” bir role sahip olmaları bekleniyor. kuzenler arşiv3 ve 1 yaşındaki lilibet hepsi ilk kez bir arada. Archie ve Lilibet, Harry ile California’da yaşıyor ve Meghan Markle40, ama dört kişilik aile Kraliçe’yi kutlamak için göletin karşısına seyahat ediyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/prince-louis-prince-william-same-outfit-trooping-the-colour-photos/

Yorum yapın

SMM Panel