Prens Harry’nin Kızı Prenses Diana Gibi ve Vaftiz Babası Ortaya Çıktı – Hollywood Life


meghan harry


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andrew H. Walker/Shutterstock

Prens Harry ve Meghan Markle iki çocuğun gururlu ebeveynleri, Archie3 ve Lilibet1. Son bölümde Harry ve Meghan belgesel dizisi Prens Harry, çocuklarının kimin peşinden koştuğunu ortaya koyuyor. “Sanırım şu anda Archie’de karımın çoğunu görüyorum. Annemi çok görüyorum [Princess Diana] Lili’de. Spencer’a çok benziyor. Aynı mavi gözleri var, ”diyor Prens Harry, Lilibet’in “altın-kırmızımsı saçları” olduğunu ekliyor.

Archie, Prens Harry ve Meghan kraliyet ailesinden ayrılıp Kaliforniya’ya taşınmadan önce Birleşik Krallık’ta doğdu. Adını büyük büyükannesi ve büyükannesinin onuruna verilen Lilibet Diana, 4 Haziran 2021’de Kaliforniya’da doğdu. Çift, 2020’de düşük yaptıktan sonra kızlarını dünyaya getirdi.

Prens Harry Meghan Markle
Halıda Meghan Markle ve Prens Harry. (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Tyler Perry2020’de Harry ve Meghan’ın Los Angeles’taki malikanesinde birkaç ay kalmasına izin veren , çiftin ondan Lili’nin vaftiz babası olmasını istediğini ortaya koyuyor. Tyler, “Bunu anlamak için bir dakikamı ayırmam gerekti,” diyor. Lili’nin vaftiz babası olmayı memnuniyetle kabul etti.

Belgesel dizisinde Prens Harry ve Meghan, Lili’nin ilk doğum günü partisinden görüntüler paylaşıyor. Archie düşkün bir ağabeydir ve mumları söndürmeye yardım eder. Son bölümün başlarında çift, Lili’nin ilk günlerine ait görüntüleri ve fotoğrafları ortaya koyuyor. Meghan, “Lilibet’e sahip olduğumuzda çok eksiksiz hissettiren bir şey olduğunu” kabul ediyor.

Çift, aileleri için aldıkları kararlardan pişmanlık duymuyor. Meghan, “Burada güzel olan şeylerden biri, dünyada aile anları yaşama özgürlüğüdür” diyor. “Ve çocuklarımızın bunu yapabilmelerini ve seyahat edebilmelerini istiyorum. Ve aşık olmak, bilirsin. Sadece mutlu olmalarını istiyorum.”

Prenses Diana
Prenses Diana, Prens Harry ile. (John Redman/AP/Shutterstock)

Prens Harry ekliyor, “Gördükleri dünya, dünyanın nasıl olmasını isterdim. Bizim endişelendiğimiz şeyler için onların endişelenmesine gerek yok.”

Prens Harry, “tuhaf aile toplantılarını” ve Birleşik Krallık’ı özlediğini itiraf ediyor “Kızgın olduğum zamanlar oluyor ama o kadar kızgın olamam çünkü gerçekten ben ve biz tam olarak olduğumuz yerde olduğumuzu hissediyorum. olması gerekiyordu, ”diyor Harry, yanında Meghan ile. “Diğer tarafa geçtik.” Tüm bölümleri Harry ve Meghan şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/prince-harry-daughter-lilibet-princess-diana-tyler-perry-godfather/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir