Prens Harry’nin Kitabı Çıktıktan Sonra İlk Fotoğraflarda Kral Charles Gülümsüyor – Hollywood Life


kral charles


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andrew Milligan/WPA Havuzu/Shutterstock

Kral Charles III 12 Ocak Perşembe günü İskoçya’yı ziyaret ederken keyfi yerinde gibi görünüyordu. 74 yaşındaki Charles, oğlundan bu yana yayınlanan ilk fotoğraflarda kocaman bir gülümsemeye sahipti. Prens Harry her şeyi anlatan kitabını yayınladı Kıyamamak Salı günü. 74 yaşındaki Majesteleri, Aberdeenshire, İskoçya’da topluluk üyeleriyle buluşmaya gitmişti ve Aboyne ve Mid Deeside Community Shed’de yerel halkla konuşurken kahkahaları paylaşıyor gibi görünüyordu.

Prens Harry'nin Kitabı Çıktıktan Sonra İlk Fotoğraflarda Kral Charles Gülümsüyor – Hollywood Life
Kral Charles, İskoç yerlileriyle tanışırken gülümsüyor. (Andrew Milligan/WPA Havuzu/Shutterstock)

ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’ta 1,4 milyondan fazla kopya satan Prens Harry’nin anı kitabı (her New York Times), babası ve Kraliyet ailesinin geri kalanı hakkında birçok ayrıntıyı paylaşıyor. 38 yaşındaki Sussex Dükü, annesinin ölüm haberini aldığını hatırladı. Prenses Diana babasından ölmüştü. Ayrıca, Harry’nin Diana ve Major arasındaki söylentili bir kaçıştan doğduğuna dair bir söylentiye atıfta bulunarak, babasının kendisinin gerçek babası olmadığına dair “oldukça komik olmayan bir şaka” yaptığını iddia etti. James Hewitt. “Nedense bu ‘şaka’ya doyamadılar. Belki de genç bir prensin hayatının gülünç olması hayatları hakkında daha iyi hissetmelerini sağladı. Annemin Binbaşı Hewitt ile ben doğduktan çok sonra tanışması boşver,” diye yazdı kitapta.

Harry’nin babası hakkında detaylandırdığı şok edici iddialara rağmen Kıyamamak, Kral Charles, İskoç yerlileriyle buluşurken keyfi yerindeymiş gibi görünüyordu. Kahverengi bir takım elbise ve yeşil, ekose bir etek giyiyordu ve insanlarla tanıştığında gülümsüyor ve gülüyor gibiydi. Kraliyet Ailesi birkaçını paylaştı atışlar resmi geziden instagram ve cemaat barakası hakkında bilgi verirken hükümdarla tanışanlara teşekkür etti. “Majesteleri, kulübeyi buluşma yeri olarak kullanan yaşlılar ve genç aileler de dahil olmak üzere yerel halkla tanıştı. Aynı zamanda pratik beceri oturumları sunmak için bir alan olarak kullanılıyor” diye yazdılar. “Kral, ahşap ve taş oymacılığı atölyesini kullanan bir gruba katıldı ve onlarla tesislerin başkalarıyla tanışarak ve yeni beceriler öğrenerek toplumlarına daha bağlı hissetmelerine nasıl yardımcı olduğunu tartıştı.”

Prens Harry'nin Kitabı Çıktıktan Sonra İlk Fotoğraflarda Kral Charles Gülümsüyor – Hollywood Life
King Charles, Community Shed’de insanlarla konuşurken gülüyor. (Andrew Milligan/WPA Havuzu/Shutterstock)

Anı kitabının yayımlanmasından önce, Harry şu anda Charles veya erkek kardeşiyle arasının iyi olmadığını söyledi. Prens William içinde 60 dakika röportaj yapmak. Mayıs ayında babasının taç giyme törenine katılamayacağını da itiraf etti. ITV röportaj yapmak. “Kapı her zaman açık. Top onların sahasında. Tartışılacak çok şey var ve gerçekten oturup bunun hakkında konuşmaya istekli olduklarını umuyorum” dedi. Kitabın yayınlanmasından önce, hükümdara yakın bir kaynak, oğluyla arasını düzeltmeyi umduğunu açıkladı. Telgraf.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/king-charles-first-photos-prince-harry-book/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir