Prens Harry’nin Babalar Günü Planları ve Alacağı ‘Özel’ Hediyeler – Hollywood Life


Prens Harry


Galeriyi görüntüle

Prens Harry Aile ve polo gibi en sevdiği şeylerle dolu bir Babalar Günü geçirmeye hazırlanıyor. “Harry’nin polo takımı [Los Padres] kupa için yarışıyor [The Pacific Coast Circuit Intra-Circuit Cup] ve finaller Babalar Günü’nde, bu yüzden Pazar günü bir oyun oynayacak, bu da polo’nun en sevdiği şeyler listesinde olduğu için harika sonuç verecek” dedi, 37 yaşındaki Harry ve eşine yakın bir kaynak , Meghan Markle40, anlattı HollywoodYaşam MÜNHASIRAN.

Kaynak, muhtemelen polo oynamanın yanı sıra, Harry’nin kesinlikle Meghan ve iki çocuğuyla evde biraz zaman geçireceğini de sözlerine ekledi. Archie Harrison Mountbatten Windsor3 ve Lilibet Diana Mountbatten Windsor, 1. “Harry büyük gösterişli kutlamalar için biri değil. Kural olarak, Meghan ve Harry kutlamalarını alçakgönüllü ve gerçekçi tutmaktan gerçekten keyif alıyorlar, her ikisi de her gün bir sürü nakit para harcamaktan duygusal bir şey alırlar, işte onlar, ”diye belirttiler.

Prens Harry
HollywoodLife’ın kaynağına göre Prens Harry’nin eğlenceli ve özel bir Babalar Günü geçirmesi bekleniyor (Fotoğraf: Marcin Nowak/Shutterstock)

Harry ve Meghan geleneklerini sürdürürlerse, kesinlikle duygusal bir tatil olacak. Görünüşe göre her Babalar Günü’nde Meghan, Harry’ye “kendisi ve çocukları hakkında özel bir şiir” yazıyor. HollywoodYaşamiçeriden biri. Kaynak, “Güzel kaligrafi yapıyor, bu yüzden bu gerçek bir sanat eseri ve çok keyif aldığı bir şey. Ayrıca Archie’nin bu işe dahil olacak kadar büyüdüğüne göre başka el yapımı hediyeler de olacak” dedi. “Sanat ve el sanatları yapmayı seviyor ve Meghan onun bu yaratıcı yönünü teşvik etmek için büyük bir noktaya değiniyor ve Lili de parmakla boyamayı seviyor.”

Rahatlatıcı bir Babalar Günü, kutlamanın ardından yakın zamanda Birleşik Krallık’tan dönen genç aile için kesinlikle idealdir. Kraliçe II. Elizabeth’in Platinum Jübile Haziran başında. Jübile, Kraliçe’nin İngiltere tahtındaki 70. yılını kutladı ve 2020’de Kaliforniya lehine İngiltere’den ayrılmalarından bu yana Harry ve Meghan’ın Harry’nin anavatanına ilk kez ve çocukları olarak hizmet ettiler. Jübile sırasında Lili’nin ilk doğum gününü küçük bir törenle kutladılar. Lili’nin teyzesi ve amcasının katılmadığı toplantı, Kate Middleton ve Prens William.

Lilibet Diana
Lilibet Diana, ilk doğum gününü kutlarken Frogmore Cottage’ın arazisinde gülümsüyor (Fotoğraf: Marcin Nowak/Shutterstock)

Gezinin ardından, kraliyet ailesine yakın bir kaynak bilgi verdi. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Harry ve Meghan ziyaretlerinden heyecan duyuyorlar. İçeriden biri, “Yolculukları bir kasırga gibiydi ve indikleri andan itibaren tıklım tıklım doluydu ama her şey çok güzel gitti” dedi. “Bütün amaçları Kraliçe’ye sevgilerini ve saygılarını göstermekti ve tabii ki onu ilk kez Lili ile tanıştırmak büyük bir olaydı. arşiv ve Lili onu tamamen büyüledi, onu onlarla görmek tüm yolculuğa değdi.”

Harry, Los Padres takımıyla The Pacific Coast Circuit Intra-Circuit Cup’ta oynamak için zamanında İngiltere’den eve geldi. 10 Haziran maçında atından takla atmasına rağmen hiçbir maçı kaçırmadı, bu nedenle Babalar Günü finallerini kaçırması şaşırtıcı olurdu. Belki de Lili ve Archie, babalarını desteklemek için kenarda görüneceklerdir. Bu kesinlikle özel bir muamele olurdu!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/prince-harry-father-day-plans/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir