Prens Harry, William’ın Çocuklarından En Az Birinin Sonunun Benim Gibi Olacağını Söyledi


Prens Harry ilgili bir amcadır.

ile yapılan bir röportajda Telgrafher şeyi anlatan anısının 10 Ocak’ta yayınlanmasından günler sonra yayınlandı KıyamamakSussex Dükü, ailedeki diğer “yedek şeyler” için endişelendiğini söyledi. Onun kardeşi Prens Williamİngiliz tahtının varisi ve karısı Kate Middleton ebeveynler Prens George9—kim ikinci sırada, Prenses Charlotte7 ve Prens Louis4.

“William’la bir ya da iki kez bunun hakkında konuşmamıza ve çocuklarının benim sorumluluğumda olmadığını bana açıkça belirtmesine rağmen, o üç çocuktan en az birinin sonunun böyle olacağını bildiğim için hâlâ bir sorumluluk hissediyorum. ben, yedek,” dedi Harry Telgraf 13 Ocak röportajında. “Ve bu acıtıyor, bu beni endişelendiriyor.”

Anılarının başlığı, Birleşik Krallık tabloid basını ve ailesi tarafından kendisine verilen takma addan geliyor. Kitapta Harry kendisinin “gölge, destek, B Planı” olduğunu söylüyor.

Devam ediyor, “Willy’ye bir şey olursa diye dünyaya getirildim. Destek, dikkat dağıtma, dikkat dağıtma ve gerekirse yedek parça sağlamak için çağrıldım. Böbrek belki. Kan nakli. Kemik iliği zerresi. Bu hepsinin yaşam yolculuğunun başlangıcından itibaren olduğu açıkça belirtilmiş ve daha sonra düzenli olarak pekiştirilmiştir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361511/prince-harry-says-at-least-one-of-prince-william-s-kids-will-%22end-up-like-me-the-spare%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir