Prens Harry ve Prens William, Kraliçe’nin Cenazesinde Birleşik Cepheyi Oluşturdu


Prens William ve Prens Harry babaannelerine son kez veda etmek için bir kez daha bir araya geldiler. kraliçe ikinci Elizabeth devlet cenazesinde.

19 Eylül’de kardeşler babalarına katıldı Kral Charles III ve kraliyet ailesinin geri kalanı, Londra’daki Westminster Sarayı’ndan bir anma töreninin planlandığı Westminster Abbey’e giden bir geçit töreninde merhum hükümdarın tabutuna eşlik ederken. William’a karısı eşlik etti, Kate MiddletonGaller Prensesi ve en büyük çocukları Prens George9—şimdi tahttan ikinci sırada—ve Prenses Charlotte7. Harry’ye karısı katıldı, Meghan Markle.

Tören sırasında katılımcılar, Kraliçe için iki dakikalık saygı duruşunun ardından yeni değiştirilen Birleşik Krallık milli marşı “God Save the King”i seslendirecekler.

Ayinden sonra, Kraliçe’nin İmparatorluk Devlet Tacı ve Hükümdar’ın küre ve asasıyla Kraliyet Standardına bürünmüş tabutu, alayla Wellington Kemeri’ne ve ardından St. George Şapeli’nde bir Taahhüt Hizmeti için Windsor Kalesi’ne gidecek. Galler Prensi ve Prensesi ile Sussex Dükü ve Düşesi’nin hepsinin katılması planlanıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346813/see-prince-harry-and-prince-william-form-united-front-at-queen-elizabeth-ii-s-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir