Prens Harry ve Meghan, Paparazzi ile “Felakete Yakın” Araba Kovalamacasında – Hollywood Life


Prens Harry ve Meghan, Paparazzi ile "Felakete Yakın" Araba Kovalamacasında - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Yirmi beş yılı aşkın bir süre sonra Prens Diana Fransız paparazziler tarafından kovalandıktan sonra bir araba kazasında öldü, Prens Harry o ve karısı diyor ki, Meghan Markle, New York’ta “neredeyse feci bir araba kovalamacası” içindeydiler. 38 yaşındaki Harry’nin sözcüsü şunları söyledi: CNN o, 41 yaşındaki Meghan ve Meghan’ın annesi, Doria Ragland, şehrin Ziegfeld Balo Salonu’nda düzenlenen Women of Vision Awards’a katıldıktan sonra paparazziler tarafından kovalandı. Açıklamada, “Dün gece, Sussex Dükü ve Düşesi ile Bayan Ragland, son derece saldırgan bir paparazzi çetesinin elinde neredeyse felaketle sonuçlanacak bir araba kovalamacasına karıştılar.”

Prens Harry ve Meghan, Paparazzi ile "Felakete Yakın" Araba Kovalamacasında - Hollywood Life
(Sahne)

Açıklamada, “İki saatten fazla süren bu amansız takip, yoldaki diğer sürücülerin, yayaların ve iki NYPD görevlisinin karıştığı çok sayıda yakın çarpışmaya neden oldu” denildi. Harry ve Meghan, yaptıkları açıklamada, “kamuya mal olmuş bir kişi olmak, halkın belli bir düzeyde ilgisini gerektirir, asla kimsenin güvenliği pahasına yapılmamalıdır. Elde edilme biçimleri dikkate alındığında, bu görüntülerin yayılması, dahil olan herkes için tehlikeli olan son derece müdahaleci bir uygulamayı teşvik ediyor.”

Bu bildirilen “felakete yakın” kovalamaca, Harry’nin annesini öldüren yürek burkan trajediyi taklit edebilirdi. Prenses Diana, 31 Ağustos 1997’de Paris’te öldü. eski eşi Kral Charles III erkek arkadaşıyla birlikte öldü Dodi Fayedve onların sürücüsü, henri paul. Paul, fotoğrafçılardan kaçmak için yüksek hızlarda gidiyordu ve Pont de l’Alma tünelinde aracın kontrolünü kaybetti. Araba önce tünelin bir duvarına, ardından bir destek direğine çarptı. Dodi ve Paul anında öldürüldü, acil servis geldiğinde Diana hala hayattaydı. Yakındaki bir hastaneye nakledildi ve burada aldığı yaralara yenik düştü ve 36 yaşında çok genç yaşta öldü.

Prens Harry ve Meghan, Paparazzi ile "Felakete Yakın" Araba Kovalamacasında - Hollywood Life
1996’da Prenses Diana (Shutterstock)

Paparazziler kaza mahallinde kalarak Diana’yı son anlarında fotoğrafladı. Bugün. Bu genç Harry üzerinde tüyler ürpertici bir etki bıraktı ve bu, bugüne kadar yanında taşıdığı bir kırgınlık. Harry, “Bence kabullenmesi en zor şeylerden biri, onu tünele kadar kovalayanların, o hâlâ arabanın arka koltuğunda ölürken onun fotoğraflarını çekenlerle aynı kişiler olduğu gerçeğidir” dedi. 2017 BBC Belgeselinde açıklanmıştır, Diana, 7 Gün.

“[Prince] William ve ben bunu biliyoruz. Kazadan paparazzileri sorumlu tutan Harry, durumun böyle olduğunu bilen insanlar tarafından bize defalarca söylendi” dedi. “Kazaya neden olan insanlar yardım etmek yerine onun ölümünün fotoğraflarını çekiyorlardı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/prince-harry-meghan-markle-car-chase-paparazzi-nyc/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir