Prens Harry ve Meghan Markle’ın Car Chase’in Sahte Olduğu İddialarına Yanıtı – Hollywood Life


Prens Harry ve Meghan Markle'ın Car Chase'in Sahte Olduğu İddialarına Yanıtı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Bir araba kovalamacasından sadece bir hafta sonra Prens Harry Ve Meghan Markle New York’ta yayınlanan bir haberde, kraliyet çiftinin bir sözcüsü, olayın bir halkla ilişkiler gösterisinden başka bir şey olmadığı yönündeki suçlamalara karşı konuşuyor. Yayıncı Ashley Hansen, “Saygılarımla, dükün aile geçmişi göz önüne alındığında, bunun herhangi bir PR gösterisi olduğuna inanmak için çift veya onlarla bağlantılı herhangi biri hakkında hiçbir şey düşünmemek gerekir” dedi. Altıncı Sayfa. “Açıkçası, bence bu iğrenç.”

Harry’nin annesini öldüren kovalamacanın yankısı Prenses Diana, Harry ve Meghan, paparazziler tarafından iki saatlik “amansız bir takip” sırasında yakalandıklarını söylüyorlar. Ancak olayın gerçekte ne kadar ciddi olduğuna dair sorular var. Olay, çeşitli talk show’larda tartışıldı ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Harry ve Meghan kendi kendilerine konuşmadılar.

prens harry meghan markle
Harry ve Meghan, araba kovalamacasından önce NYC galasında. (MEGA)

Araba kovalamacası, 16 Mayıs’ta Meghan ve Harry’nin New York City’deki Bayan Foundation Galasına katılmasının ardından gerçekleşti. Bu, çiftin halka açık ilk görünüşüydü. Kral Charles’ Meghan Kaliforniya’da iki çocuğuyla birlikte evde kalırken Harry’nin Birleşik Krallık’ta katıldığı taç giyme töreni. Meghan, saçları yandan ayrılmış ve göz alıcı dalgalarla şekillendirilmiş straplez altın bir elbise giyerek galada kesinlikle göz kamaştırıcı görünüyordu. Kocasının yanına vardığında parlıyordu.

Kovalamacadan 3 gün sonra ihbar geldi İNSANLAR Meghan ve Harry’nin olayı kontrol eden herhangi bir kraliyet ailesi üyesinden henüz haber almadığını. İkili, Ocak 2020’de kraliyet görevlerinden ayrılıp Kuzey Amerika’ya taşındıktan sonra Harry’nin ailesinden uzaklaştı. Kararı Aralık 2022’de yayınlanan bomba gibi bir Netflix belgeselinde açtılar. Dizide, geri adım atmalarının ana nedeni olarak medyanın acımasızlığını ve kraliyet ailesinin Meghan’ı zararlı hikaye ve yorumlardan koruyamamasını gösterdiler. Harry, 2023 anı yazısında kraliyet ailesinde büyümenin nasıl bir şey olduğunu derinlemesine incelemeye devam etti. Kıyamamakilave olarak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/prince-harry-meghan-markle-response-car-chase-fake/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir