Prens Harry ve Meghan Markle’ın Beyoncé’den Metin Aldıktan Sonra Tepkilerini Görün


Prens Harry ve Meghan Marklegelen habere verdiği yanıt Beyoncé? Kusursuz.

Netflix belgesel dizilerinin ikinci bölümünde görüldüğü gibi, Harry ve Meghan, Meghan, Grammy kazananından Sussex Dükü’nün sesli bir şekilde nefesi kesilip şaka yollu “Kapa çeneni” dediği bir mesaj aldıktan sonra çift çok mutluydu. Meghan’ın belirttiği gibi, şarkıcı, 2021 röportajından sonra “sadece kontrol ettiğini” söylemek için mesaj attı. Oprah Winfrey TV’de yayınlandı.

Meghan, “benim kim olduğumu bildiğine hâlâ inanamadığına” dikkat çekerken, “sıradan” iletişim çifti oldukça gıdıkladı.

Harry ile birlikte 2020’de kraliyet görevlerinden geri çekileceğini açıklayan Meghan, “Kendimi güvende ve korunmuş hissetmemi istediğini söyledi,” diye devam etti. “Cesaretime ve savunmasızlığıma hayranlık duyuyor ve saygı duyuyor ve iyileştirilmesi gereken nesiller arası lanetleri kırmak için seçildiğimi düşünüyor.” Harry buna basitçe, “Bu iyi dedin,” diye ekledi.

Beyoncé’nin Sussex Düşesi’ne verdiği destek, “Kusursuz” sanatçının Şubat 2019’da Meghan’a saygı duruşunda bulunmasıyla neredeyse dört yıl öncesine uzanıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358380/watch-prince-harry-and-meghan-markle-react-after-receiving-text-from-beyonce?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir