Prens Harry ve Meghan Markle, Şair Amanda Gorman’ın Yanında Poz Verdi: Fotoğraf – Hollywood Life


Amanda ve Meghan


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Stephen Lovekin/Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Prens Harry38 ve eşi, Meghan Markle41, şairin yanında fotoğraf çektirdiklerinde kocaman gülümsediler Amanda Gorman24, Instagram aracılığıyla 23 Kasım’da. arketiplerFark yaratanlar olarak kadınların sahip olduğu güç hakkında konuştuğum yer. Beni kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim!”, 24 yaşındaki sarı kalp emojisiyle birlikte gönderiye açıklama yaptı. Fotoğrafta, Sussex Düşesi beyaz kısa kollu bir üst, tüylü bir yün hırka, kot pantolon ve kahverengi bir kemer içeren rahat ama şık bir takım seçti. Tırmandığımız Tepe yazar parlak ve renkli bir üst, altın halka küpeler ve altın bir kolye salladı. Ve Harry, sade siyah bir tişörtle rahat tuttu.

Bu hafta, Meghan memnuniyetle karşıladı yağma aktris Michaela Jaé Rodriguez31 ve Seks ve Şehir yazar Candace Bushnell63, podcast’inde, arketipler, “Arketipin Ötesinde: İnsan” bölümü için. Röportajın sonuna doğru, 41 yaşındaki Amanda’yı kadınların güçlü yanları hakkında bir şiir paylaşmak üzere sürpriz konuk olarak karşıladı. “Bir hareketlilik var. Biz fırtınayız, değişimin kendisi. İleriye giden yol, gittiğimiz bir yol değil, yaptığımız bir yoldur,” diye söze başladı Amanda. “Kadın olan bir gelecek tarafından şekillendirildi. Yorulmayacağız, boyun eğmeyeceğiz/ Çünkü iradenin olduğu yerde kadın vardır/ Ve kadının olduğu yerde sonsuz bir yol vardır.”

Genç şair onun güzel şiirini okuduktan sonra, Meghan bunun ne kadar muhteşem olduğundan fışkırdı. “Bu çok iyi! Yani, bunu duydunuz mu? “Ve kadınların olduğu yerde, sonsuza dek bir yol vardır.” Daha doğru sözler hiç söylenmedi, ”dedi iki çocuk annesi. “Teşekkürler Bayan Amanda Gorman.” Ve tabii ki esmer güzel podcast’ini bölüm için mükemmel bir şarkıyla kapattı. emmy melihit parçası “I AM WOMAN.”

Bölümün başlarında MJ, Meghan’a konu kadınlara geldiğinde hangi “özellikler” hakkında düşündüğü ve “dünyada nasıl hareket ettiğimiz” hakkında konuştu. bu Poz yıldız, “Muazzam bir güç ve her şeyden çok dirençli olmak” dedi. Ayrıca kadınların tabaklarında “çok” olduğunu da sözlerine ekledi. “Sadece kadın olmak değil, aynı zamanda renkliysek, eklenen başka bir katman var,” dedi MJ, “Ve sonra, transsanız veya farklı bir demografinin parçasıysanız, ancak dirençlilik – aslında bu en kötü ihtimalde bile zafer kazanabiliriz – Kadınlık budur.

Amanda Gorman
Amanda Gorman, 22 Kasım’da Meghan Markle’ın podcast’inde göründü. (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Amanda sadece bir şair ve yazar değil, aynı zamanda güçlü bir şiir yazmasıyla ünlüdür. Başkan Joe Biden2021 açılışı. Buna ek olarak, ülkenin en genç şair ödülü sahibi ve adına, Yılın Üniversiteli Kadınları ve Webbys’den alınan ödüller de dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı. Ve son olarak, 16 Kasım’da, sözlü şiir albümüyle Grammy Ödülü’ne aday gösterildi. Bize Ne Taşıyoruz Deyin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/prince-harry-meghan-markle-poet-amanda-gorman-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir