Prens Harry ve Meghan Markle, Ölümünden Sonra Kraliçe Elizabeth’in Yasını Tutuyor – Hollywood Life


prens harry meghan markle


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Dunham/WPA Havuzu/Shutterstock

Dedesinden yaklaşık bir yıl sonra, Prens Philip, Edinburgh Dükü Geçti, Prens Harry büyükannesine veda ediyor, Kraliçe ikinci Elizabeth, 8 Eylül 2022’de Balmoral Şatosu’nda vefat ettikten sonra. Resmi bir açıklamada, Harry karısının yanında onun yasını tuttu, Meghan Markle. Çift, bilgilerini güncelledi. Archewell Harry’nin Büyükannesinin bir anıtı olan web sitesi. Doğum ve ölüm yıllarıyla birlikte “Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’in Sevgiyle Anısına” yazıyordu.

Prens Harry ve Meghan Markle, Ölümünden Sonra Kraliçe Elizabeth'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Harry ve Meghan’ın Kraliçe için bir haraç ile güncellenmiş web sitesi. (Archewell)

Uzun süredir hüküm süren hükümdar, Şubat 1952’deki yükselişinden 70 yıl sonra 2022’de Platin Jübile’sini kutlamıştı. Ancak Majesteleri 96 yaşında vefat etti. Platin Jübile’yi kutlamak için Haziran şenliklerinden üç ay sonra, Buckingham Sarayı Kraliçe’nin 8 Eylül’de sağlık sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu duyurdu. “dedi saray. “Kraliçe rahat ve Balmoral’da kalıyor.” Ancak, 8 Çarşamba günü yerel saatle 18:30’da Buckingham Sarayı, Kraliçe’nin ailesiyle birlikte yanından geçtiği haberini yayınladı.

Prens Harry ve Meghan Markle, Ölümünden Sonra Kraliçe Elizabeth'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Harry ve Meghan, ölümünden önce Kraliçe ile birlikte olmak için İngiltere’ye döndüler. (Tim Rooke/Shutterstock)

Açıklamada, “Kraliçe bu öğleden sonra Belmoral’da huzur içinde öldü” denildi. “Kral ve Kraliçe Eşi bu akşam Balmoral’da kalacak ve yarın Londra’ya dönecek.” Kraliyet muhabiri Omid Scobie, “Galler Prensi de dahil olmak üzere Kraliyet Ailesinin üst düzey üyelerinin hepsinin konutta toplandığını” ekledi.

Kraliçe Elizabeth’in ölümü, torunuyla olan ilişkisinin dünya genelinde hâlâ çılgınca ilginç olduğu bir zamanda geldi. 2020’nin başında Prens Harry, kendisinin ve Meghan’ın kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olmaktan geri adım atacaklarını açıkladı. ‘Megxit’ lakaplı genç çift, kraliyet hayatından tamamen ayrılıp Amerika’da kendi yollarını çizmenin kendileri için doğru olduğuna karar verdi. Karar, yelpazenin her iki tarafından hem dikkatle hem de cesaretle karşılandı, ancak her şeye rağmen, Harry her zaman büyükannesinden sevgiyle bahsetti ve kararlarını desteklediği konusunda ısrar etti.

Prens Harry ve Meghan Markle, Ölümünden Sonra Kraliçe Elizabeth'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Harry ve Meghan, bir açıklamada Kraliçe’nin ölümünün yasını tuttular. (Matt Dunham/WPA Havuzu/Shutterstock)

Meghan’ın patlayıcı röportajından hemen sonra Oprah Winfrey, Kraliçe, kraliyet ailesinin desteğini gösteren ilk üyelerinden biriydi. Röportajın ardından saraydan yapılan açıklamada, “Bütün aile, son birkaç yılın Harry ve Meghan için ne kadar zorlu geçtiğini öğrenmekten çok üzgün” dedi. “Ortaya çıkan sorunlar, özellikle de ırkla ilgili konular endişe verici. Bazı hatıralar değişiklik gösterse de çok ciddiye alınır ve aile tarafından özel olarak ele alınır. Harry, Meghan ve Archie her zaman çok sevilen aile üyeleri olacaklar.”

Düşüncelerimiz Harry ve iki çocuğuyla, arşiv ve Lilibetbüyük büyükannesi Kraliçe Elizabeth için seçildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/prince-harry-meghan-markle-mourn-queen-elizabeth-4653868/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir