Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe’nin Cenazesinden Sonra Kaliforniya’ya Döndü


Prens Harry ve Meghan Markle eve yolculuk yaptılar.

Sussex Dükü ve Düşesi, katıldıkları İngiltere’de bulunduktan sonra Kaliforniya’ya geri döndüler. kraliçe ikinci Elizabeth19 Eylül cenazesi.

Harry ve Meghan, Majestelerinin ölümünden önce İngiltere’deydiler ve İngiltere’nin Manchester kentinde düzenlenen 2022 One Young World Summit’e katılmışlardı. Doktorların hükümdarın sağlığı için “endişelendiği” haberi çıkınca, Harry onun yanında olmak için Kraliçe’nin Balmoral Malikanesi’ne koştu. İskoçya mülkünde, Kraliçe Elizabeth 96 yaşında vefat etti.

8 Eylül’de ölüm haberini takiben, Meghan, Harry, Prens William ve Kate Middleton iki gün sonra Windsor Kalesi’nin dışında ortak bir görünüm oluşturmak için güçlerini birleştirdi. Grup görüşü, dört partinin iki yıldan fazla bir süredir ilk kez birlikte fotoğraflanması oldu.

Görünüş sırasında Harry, Kraliçe Elizabeth’in vefatından bu yana kale duvarlarının içinde neler hissettiğine değindi. 10 Eylül’de kalenin dışında toplanan taraftarlara, “Orası artık onsuz ıssız bir yer” dedi. Güneş. “İçinde bulunduğu her odada, varlığını baştan sona hissettik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347400/prince-harry-and-meghan-markle-return-home-to-california-after-queen-s-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir