Prens Harry ve Meghan Markle Kraliçe II. Elizabeth’in Cenazesinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Prens Harry Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WPA-Havuz / MEGA

duygusal Prens Harry ve Meghan Markle arkasından yürüdü Kraliçe II. Elizabeth’in Kraliçe, saltanatının başladığı Westminster Abbey’in salonundaki son yolculuğunu yaparken tabut bir aradaydı. Meghan, hükümdarın yasını tutarken tamamen siyah ve büyüleyici bir şey giydi. Ayrıca Kraliçe’nin 2018’de kendisine verdiği inci ve pırlanta damla küpeleri taktı. Arkasından yürüdüler. Prens William, Kate Middleton, Prens Georgeve Prenses Charlotte geçit töreni sırasında. Prens Harry ve Meghan hemen arkasında oturdu Kral Charles III ve Kraliçe Eşi Camilla cenaze hizmeti sırasında.

Prens Harry Meghan Markle
Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in cenaze töreninde. (WPA-Havuz / MEGA)

Cenaze töreninden önce Prens Harry, Westminster Hall’dan Westminster Abbey’e götürülürken Kraliçe’nin tabutunun arkasında King Charles III ve Prens William da dahil olmak üzere kraliyet ailesinin üyeleriyle yürüdü. Bu, Prens Harry’nin bu seferki yolculuğuna ilk çıkışı değildi. Prens Harry arkasından yürüdü Prenses Diana’nın 1997’de annesinin trajik ölümünden sonra kardeşi, babası, büyükbabası ve amcasının yanında tabut.

Prens Harry, Kraliçe II. Elizabeth’in cenazesi için askeri üniforması değil, sabahlık elbisesi giydi. Prens Harry İngiliz Ordusu’nda on yıl görev yaptı ancak 2020’de Meghan ile birlikte kıdemli kraliyetten istifa ettiğinde onursal unvanlarını kaybetti. Ancak Prens Harry, kendisine izin verildikten sonra 17 Eylül’de Westminster Hall’daki nöbete askeri üniformasını giyebildi. babası tarafından.

Kraliçe II. Elizabeth, 8 Eylül’de 96 yaşında huzur içinde vefat etti. İskoçya’daki evi olan Balmoral Kalesi’nde öldü. Prens Harry ve Meghan, Kraliçe’nin azalan sağlığını öğrendiklerinde Invictus Oyunları için Birleşik Krallık’taydı. Prens Harry İskoçya’ya yalnız gitti, ancak Kraliçe vefat etmeden önce Balmoral’a gidemedi.

Prens Harry yaptığı açıklamada, “Büyükannem Majesteleri Kraliçe’nin hayatını kutlarken – ve onun kaybının yasını tutarken – hepimize, hizmet ve göreve olan bağlılığında pek çok kişiye rehberlik ettiği pusulayı hatırlatıyoruz” dedi. büyükannenin ölümü. “Dünya çapında takdir ve saygı gördü. Sarsılmaz zarafeti ve haysiyeti, yaşamı boyunca ve şimdi de sonsuz mirası olarak kaldı. Eşi Prens Philip’in vefatından sonra söylediği, şimdi hepimizi teselli edebilecek sözleri tekrarlayalım: ‘Hayat, elbette, son ayrılıklardan ve ilk karşılaşmalardan ibarettir’.”

Devam etti, “Büyükanne, bu son ayrılık bize büyük bir hüzün getirse de, seninle ilk çocukluk anılarımdan, Başkomutanım olarak seninle ilk kez tanışmaya kadar, tüm ilk toplantılarımız için sonsuza dek minnettarım. sevgili karımla tanıştığın ve sevgili torunlarına sarıldığın ilk an. Sizinle paylaştığım bu zamanları ve aradaki diğer birçok özel anları besliyorum. Sadece bizim tarafımızdan değil, tüm dünya tarafından şimdiden çok özlendiniz. Ve ilk toplantılara gelince, şimdi babamı Kral III. Charles olarak yeni rolüyle onurlandırıyoruz. Hizmete olan bağlılığınız için teşekkür ederiz. Sağlam tavsiyen için teşekkür ederim. Bulaşıcı gülümsemeniz için teşekkür ederim. Biz de büyükbabanla artık barış içinde bir arada olduğunuzu bilerek gülümsüyoruz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/prince-harry-meghan-markle-queen-elizabeth-funeral-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir