Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe Elizabeth’in Tabutunu Sarayda Karşıladı – Hollywood Life


Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe Elizabeth'in Tabutunu Sarayda Karşıladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Guy Bell / Shutterstock

Prens Harry37 ve Meghan Markle41, almak için diğer kraliyet ailesi üyelerine katıldı kraliçe ikinci ElizabethTabutu 13 Eylül’de İngiltere’nin Londra kentindeki Buckingham Sarayı’na vardığında. Kral Charles IIIkarısı Camilla, Queen Consort ve daha fazlası, tabut Ruislip’teki RAF Northolt Hava Kuvvetleri İstasyonu’ndan ayrıldıktan sonra meydana gelen kasvetli an için. İngiliz tarihinin en uzun süre tahtta kalan hükümdarı için 10 günlük yas tutarken siyah giyindiler.

Prens Harry, Meghan Markle
Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe’nin tabutunu almak için Buckingham Sarayı’nda. (Guy Bell/Shutterstock)

Görülme, Prens Harry’nin büyükannesinin 96 yaşında Archewell Vakfı sosyal medya sayfasında vefatıyla ilgili sessizliğini halka açık bir şekilde bozmasından kısa bir süre sonra geldi. Duygusal yazısında, “Büyükannem Majesteleri Kraliçe’nin hayatını kutlarken ve onun kaybının yasını tutarken, hepimize onun hizmet ve göreve olan bağlılığında yol gösterici pusulayı hatırlatıyoruz” dedi. “Hayatı boyunca dünya çapında hayranlık ve saygı gördü ve şimdi onun sonsuz mirası. Kocasını kaybettikten sonra söylediği sözleri tekrarlayalım Prens Philipşimdi hepimizi rahatlatabilecek sözler: ‘Hayat, elbette, son ayrılıklardan ve ilk karşılaşmalardan ibarettir.”

Prens Harry, Meghan Markle
Kraliçe II. Elizabeth’in, yas tutanların yanından geçen bir arabadaki tabutu. (George Cracknell Wright/LNP/Shutterstock)

“Büyükanne, bu son ayrılık bize büyük bir hüzün getirse de, seninle ilk çocukluk anılarımdan, Başkomutanım olarak ilk kez seninle tanışmaya, ilk ana kadar tüm ilk toplantılarımız için sonsuza dek minnettarım. sevgili karımla tanıştın ve sevgili torunlarına sarıldın,” diye tatlı bir şekilde devam etti. “Sizinle paylaştığım bu zamanları ve aradaki diğer birçok özel anları besliyorum. Sadece bizim tarafımızdan değil, tüm dünya tarafından şimdiden çok özlendiniz.”

“Ve ilk toplantılara gelince, şimdi babamı yeni rolüyle onurlandırıyoruz. Kral Charles III” diyerek sözlerini tamamladı. “Hizmet konusundaki kararlılığınız için teşekkür ederiz. Sağlam tavsiyen için teşekkür ederim. Bulaşıcı gülümsemeniz için teşekkür ederim. Biz de büyükbabanla artık barış içinde bir arada olduğunuzu bilerek gülümsüyoruz.”

Kraliçe’nin ölümünden kısa bir süre sonra İskoçya’ya gelen Prens Harry, son mesajını paylaşmadan önce, o ve Meghan, Archewell web sitelerinin ana sayfasında Kraliçe’nin bir haraçını yayınladılar. “Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’in Sevgiyle Anısına”, doğum yılı ve ölüm yılıyla birlikte okunuyordu. Ayrıca Kraliçe ve Prens Harry’nin birbirine bakıp gülümsediği mutlu bir siyah beyaz fotoğrafı da içeriyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/13/prince-harry-meghan-markle-queen-elizabeth-coffin-palace-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir