Prens Harry ve Meghan Markle, Invictus Games’te Son Archie Hakkında Şaka Yaptı – Hollywood Life


Prens Harry ve Meghan Markle, Invictus Games'te Son Archie Hakkında Şaka Yaptı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: REX/Shutterstock

Prens Harry ve Meghan Markle Invictus Games’in açılış töreninde göründüler ve komik bir şekilde erkek bebeklerini de dahil ettiler arşiv, 2, konuşmalarında. 16 Nisan Cumartesi günü Hollanda’nın Lahey kentindeki duruşmalar sırasında, İngiliz silahlı kuvvetlerinde helikopter pilotu olan Harry, oğlunun kariyer özlemleri hakkında şaka yaptı ve kalabalığa Archie’nin “belli ki” babasının izinden gitmek istediğini söyledi. havacı olarak.

Prens Harry
Burada oğlu Archie ile birlikte görülen Prens Harry ve Meghan Markle, Invictus Games açılış töreninde onun hakkında şaka yaptı. (Deklanşör)

Harry, spor turnuvasına katılan yaralı gazilere hitaben konuşmasına “Rol model olmak veya her birinizin olduğu gibi rol modelleri olmak güç ve cesaret ister” diyerek başladı. “Oğlum Archie ile büyüyünce ne olmak istediği hakkında konuştuğumda, bazı günler astronot, diğer günler pilot – tabii ki bir helikopter pilotu – ya da Octonauts’tan Kwazii,” diye espri yaptı ve ekledi: “Eğer gülüyorsun, o zaman bunu gördün.”

Harry devam etti, “Ama ona hatırlattığım şey, büyüyünce ne olmak istersen ol, en önemli şeyin senin karakterin olduğu ve annesini ve beni, onun gördüğümüz karaktere sahip olduğunu görmekten daha fazla gururlandıracak hiçbir şey yok. bugün bizden önce.”

10 aylık kızı da paylaşan Meghan lilibet Harry ile birlikte, katılımcıları selamlamak için kocasının önünde sahneye çıktı ve 2014’te Invictus Games’i kuran Harry hakkında fışkırttı. sen,” diye başladı. “Onu daha fazla sevemez ve ona saygı duyamazdım ve birçoğunuzun aynı şeyi hissettiğini biliyorum çünkü o, iki Afganistan turu ve on yıl askerlik yapmış eski gazileriniz.”

Bir gün önce başka bir nadir halka açık gezide, Harry ve Meghan Invictus Oyunları için özel bir resepsiyona katıldılar. Bu gezi, çiftin 2020’de kraliyet ailesinden ayrılmalarından bu yana ilk kez Avrupa’ya dönüşüne işaret ediyor. Bir gün önce, Harry’nin büyükannesine merhaba demek için Buckingham Sarayı’nda bile durdular. Kraliçe Elizabeth.

Prens Harry, yaralı Amerikan gazileri için düzenlenen bir yarışma olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 2013 Savaşçı Oyunları’na katıldıktan sonra Oyunları organize etmek için ilham aldı. Oğlu Prens Charles ve geç Prenses Diana Kaptan rütbesine yükselen bir savaş gazisi olduğu için kuşkusuz turnuvayı kalbine yakın tutuyor. Oyunlar 16 Nisan – 22 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/prince-harry-meghan-markle-son-archie-joke-invictus-games/

Yorum yapın