Prens Harry ve Meghan Markle İngiltere’ye Ücretsiz Aile Gezisi İstiyor – Hollywood Life


Prens Harry Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Prens Harry ve Meghan Markle büyükannesinin Platinum Jubilee kutlamaları için göletin karşısına yolculuk yaptı ve kaynaklara göre HollywoodYaşam SADECE, kalplerinin mutlu bir aile tatili geçirmeye ve onlarla mümkün olduğunca çok zaman geçirmeye karar vermiş olmaları. kraliçe ikinci Elizabeth. Kraliyet içinden biri, “Bu harika ve drama içermeyen bir eve dönüş yolculuğu yapmaya kararlılar ve odak noktası bu çok özel durumda Kraliçeyi kutlamaya odaklanıyor” dedi.

Tahtın 70. yılını kutlayan ilk İngiliz hükümdarı olarak tarihe geçen 96 yaşındaki reis, tüm Kraliyet ailesini kapsayacak bir hafta sonu şenlikleriyle kutlayacak. 37 yaşındaki Prens Harry ve 40 yaşındaki Meghan, 2020’de üst düzey kraliyet üyesi olarak geri adım atma kararından bu yana ailesindeki herkesle tam olarak göz göze gelmediler, ancak kaynağa göre, sayıyorlar. sevimli bebekleri — 11 aylık Lilibet Diana Muntabatten Windsorve üç yaşındaki Archie Windsor– Kraliyet toplantısına biraz hafiflik getirmek için.

Prens Harry ve Meghan Markle İngiltere'ye Ücretsiz Aile Gezisi İstiyor – Hollywood Life
Meghan Markle ve Prens Harry, drama içermeyen bir aile tatili için yoldalar. [Tim Rooke/Shutterstock]

“Harika olan şey, odaklanılacak yepyeni bir neslin olması ve sadece William ve Harry’nin çocuklarına değil, aynı zamanda Eugenie’nin oğlu [August] ve Beatrice’in kızı [Sienna]” kaynağı paylaştı. “Gerçekten almak için sabırsızlanıyorlar tüm kuzenler birlikte, bu çok güzel olacak. Ama bu gezi her şeyden çok Kraliçeyi onurlandırmak ve onunla vakit geçirmekle ilgili.”

Prens Harry ve Meghan’ın kızı Lilibet, yoğun Jübile haftasonunun ortasında 4 Haziran’da ilk doğum gününü kutluyor. HolywodYaşam Daha önce bildirildiğine göre çift, Kraliçe Elizabeth’in sonunda en küçük çocuklarıyla tanışacağı için çok heyecanlı. Kaynak, “Harry’nin onunla çok özel bir ilişkisi var ve Meghan’ın da öyle, onunla vakit geçirmesini ve Archie ve Lili ile olan bağını görmesini bekleyemiyorlar, en çok heyecanlandıkları şey bu” dedi. “Bütün hafta sonu Kraliçe’ye odaklanılacak ama aynı zamanda Lili’nin ilk doğum günü, bu yüzden zamanlama gerçekten çok güzel çünkü bu büyük dönüm noktasını Kraliçe ve Harry’nin ailesinin geri kalanıyla işaretleyebilecekler.”

Çift, hükümdarla en son Nisan ayında, Harry’nin 2014’te yarattığı yaralı askerler için Paralimpik tarzı bir yarışma olan Invictus Games’e katılmak üzere Lahey’e giderken onu ziyaret etmek için çok gizli bir gezi yaptıklarında hükümdarla zaman geçirdi. Harry ailesiyle en son 2021’de yüz yüze geldi. Prens FilipNisan ayında cenaze töreninde ve annesinin heykelinin açılışı sırasında, Prenses Diana, aynı yılın 1 Temmuz’unda. Ancak bu, Meghan’ın Amerika Birleşik Devletleri’ne kaçtığından beri ilk aile toplantısı olacak ve çocuklarını ilk kez yanlarında getirdikleri zaman olacak. Büyük geri dönüş, daha önce güvenlik endişeleri nedeniyle çocuklarını İngiltere’ye getirmeyeceğini söyleyen Prens Harry’nin fikrini değiştirmesinin ardından geldi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/prince-harry-meghan-markle-drama-free-family-trip-queen-elizabeth-jubilee/

Yorum yapın

SMM Panel