Prens Harry ve Meghan Markle İngiltere’de Kraliçe II. Elizabeth’i Ziyaret Etti


Paskalya toplantısı, Kraliçe’nin neredeyse bir ay içinde evinin dışındaki ilk halka açık katılımı olacaktı. Şubat ayında COVID-19 için pozitif test ettikten sonra evde sanal toplantılara ev sahipliği yapmasına rağmen, Majesteleri en son 29 Mart’ta Londra’daki Westminster Abbey’de rahmetli kocası için bir anma törenine katıldığı yüz yüze bir etkinliğe adım attı. 2 yaşındaki oğulları da paylaşan Harry ve Meghan arşivanma törenine katılmadı.

Daha önce, Harry’nin hukuk ekibi, Dük’ün uygun güvenlik önlemleri alınmadan karısını ve çocuklarını Birleşik Krallık’a getirmesini “güvende hissetmediğine” dair endişelerini dile getirmişti.

Harry’nin avukatı, “Ailesini ve arkadaşlarını görmek için geri gelmek ve kalbine çok yakın olan hayır kurumlarını desteklemeye devam etmek istediğini söylemeye gerek yok” dedi. Şehid Fatma E tarafından elde edilen bir açıklamada söyledi! 18 Şubat’taki haberler. “Burası her zaman onun evi olacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327377/prince-harry-and-meghan-markle-visit-queen-elizabeth-ii-in-the-united-kingdom?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın