Prens Harry ve Meghan Markle, Archie’ye Neredeyse Çok Farklı Bir İsim Verdi – Hollywood Life


Archie Windsor annesi ve babasıyla ünlü, Prens Harry ve Meghan Markle, ama aynı zamanda adıyla da oldukça ünlü! Ancak, Meghan’ın Invictus Games adlı bir yarışmacıya açıkladığı gibi, hayranlık uyandıran benzersiz “Archie”, görünüşe göre çift için ilk tercih değildi. Sherry McBain ve karısı, Mandy18 Nisan Pazartesi.

Sherry, Meghan için “O, ‘Harrison, bu Archie’nin göbek adı’ gibiydi ve Mandy de ‘Evet, biliyorum’ gibiydi” dedi. Bize Haftalık. “Sadece sohbet ediyorlardı çünkü Harry ve Meghan ilk isim için Archie ve Harrison arasında karar veremediler.”

Prens Harry, Meghan Markle, Archie
Prens Harry ve Meghan Markle, bebek Archie (Shutterstock) ile birlikte.

Bu, çiftin 2 yaşındaki oğulları hakkında ilk tatlı konuşması değildi. Etkinliğin açılış töreni sırasında, çift ayrıca Archie’yi konuşmalarına çok komik bir şekilde dahil etmeyi seçti. İngiliz silahlı kuvvetlerinde helikopter pilotu olan Harry, oğlunun kariyer beklentileri hakkında şaka yaptı ve kalabalığa Archie’nin “açıkça” bir havacı olarak babasının ayak izlerini takip etmek istediğini söyledi.

Harry, spor turnuvasına katılan yaralı gazilere hitaben konuşmasına “Rol model olmak veya her birinizin olduğu gibi rol modelleri olmak güç ve cesaret ister” diyerek başladı. “Oğlum Archie ile büyüyünce ne olmak istediği hakkında konuştuğumda, bazı günler astronot, diğer günler pilot – tabii ki bir helikopter pilotu – ya da Octonauts’tan Kwazii,” diye espri yaptı ve ekledi: “Eğer gülüyorsun, o zaman bunu gördün.”

Meghan Markle, Prens Harry, Archie
Meghan Markle ve Prens Harry, oğulları Archie (Tim Rooke/Shutterstock) ile görüntülendi.

Harry devam etti, “Ama ona hatırlattığım şey, büyüyünce ne olmak istersen ol, en önemli şeyin senin karakterin olduğu ve annesini ve beni, onun gördüğümüz karaktere sahip olduğunu görmekten daha fazla gururlandıracak hiçbir şey yok. bugün bizden önce.”

Harry konuşmasını yapmadan önce, 10 aylık kızı da paylaşan Meghan lilibet sevgilisiyle, katılımcıları selamlamak için sahneye çıktı ve 2014 yılında Invictus Games’i kuran kocası hakkında fışkırttı. “Geceleri ve sabahları bu oyunları her biriniz için mümkün olduğunca mükemmel hale getirmek için planlayarak geçirdi. ,” başladı. “Onu daha fazla sevemez ve ona saygı duyamazdım ve birçoğunuzun aynı şeyi hissettiğini biliyorum çünkü o, iki Afganistan turu ve on yıl askerlik yapmış eski gazileriniz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/prince-harry-meghan-markle-archie-different-name/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir