Prens Harry, Tabloid Yayıncısına Karşı Dava İçin Londra’ya Döndü


Prens Harry İngiltere’ye geri döndü.

Sussex Dükü, Associated Newspapers’a karşı açtığı davanın duruşması için 27 Mart’ta Londra Yüksek Mahkemesi’ne geldi. Görünüşe göre Harry’nin gezisi, büyükannesinin vefatından sonra İngiltere’ye ilk dönüşü olacak. kraliçe ikinci ElizabethEylül 2022’de.

Geçen Ekim ayında, 38 yaşındaki diğer ünlülerle birlikte Elton John ve kocası David Mobilya, Elizabeth Hurley, Sadie Frostve Barones Doreen Lawrence Clarendon—İngiliz magazin dergilerinin yayıncısı Associated Newspapers aleyhine dava açtı. Günlük posta ve Pazar günü posta.

Elde edilen mahkeme belgelerine göre Çeşitlilik o sırada, Elton ve Furnish, Elizabeth ve Lawrence’ı temsil eden Gunnercooke tarafından Londra Yüksek Mahkemesinde şirket aleyhine üç ayrı dava açıldı. Prens Harry ve Sadie’nin hukuk firması da yasal işlemin “başlatıldığını” doğruladı.

Harry ve Frost’un hukuk firması da daha önce bir basın açıklamasında belirtildiği gibi, bu “şahısların Associated Newspapers tarafından iğrenç suç faaliyetlerinin ve büyük mahremiyet ihlallerinin kurbanı olduklarına dair ikna edici ve son derece üzücü kanıtların farkına vardıklarını” davalardan daha önce belirtmişti. E paylaştı! Haberler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369392/prince-harry-returns-to-london-for-court-case-against-tabloid-publisher?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir