Prens Harry, Prens William’ın Dövüş Esnasında “Kırılan” Kolyesini Açıkladı – Hollywood Life


Prens Harry38, kendisi ve erkek kardeşi arasında iddia edilen fiziksel kavgadan bahsetti. Prens William40, anılarında yazdığı Kıyamamak10 Ocak’ta yayınlanan yeni bir röportajda. Sussex Dükü, büyük kardeşinin 2019’daki patlayıcı münakaşa sırasında görünüşe göre “kırdığı” bir kolyeyi gösterdi. Stephen Colbert ile Geç Gösteriayrıca önemli mücevher parçası hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

Talk-show sunucusu, Harry’ye hasarlı kolyeyi sormadan önce, “İkinizin yaşadığı fiziksel kavga hakkında çok fazla konuşma var,” diye söze başladı. “Kolyeni kırdığını söylüyor. Kırdığı bu hangi kolyeydi?”

Prens William, Prens Harry
Prens William ve Prens Harry bir önceki gezide. (MEGA)

Harry gömleğini hareket ettirerek üzerinde kolyeler olan siyah bir kolye ortaya çıkardı ve ona karısı tarafından verildiğini açıkladı. Meghan Markle. “Bu,” dedi elinde tutarken. “[It] şimdi düzeldi ve şimdi karımın bana verdiği çocuğumun kalp atışları var.”

Kolyenin ortasında “Botswana’daki” bir arkadaşının kendisi için yaptığı bir madalyonun da olduğunu açıklamaya devam etti. “Ortasında bir kaplan gözü var,” dedi.

Prens William, Prens Harry
Prens William ve Prens Harry takım elbise giyerek birlikte yürüyorlar. (Splash News / SplashNews.com tarafından sağlanan Dominic Lipinski-PA/POOL)

Harry’nin görünüşü Stephen Colbert ile Geç Gösteri kendisi ile William arasındaki iddia edilen kavganın ağabeyinin Meghan’ı “zor” ve “kaba” olarak adlandırmasının ardından başladığını iddia ederek manşetlere çıktıktan sonra gelir. Kardeşinin onu yakasından “yakaladığını” ve “beni yere düşürmeden” önce kolyesini kırdığını söyledi. Ayrıca William’ın ondan Meghan’a kavgadan bahsetmemesini istediğini söyledi.

Harry’nin kitabı ayrıca William’la aynı fikirde olmadığı başka bir zamandan da bahsediyordu ve o anı, William’ın “sevgili erkek kardeşi” olmaktan “baş düşmanı” haline geldiğini anladığı an olarak tanımladı. İddiaya göre kavga o kadar büyüdü ki, babaları, Kral Charles III, devreye girdi ve durmalarını istedi. Harry’nin William’ı gözlemlemesine ve duygusal bir düşünceye sahip olmasına neden oldu.

“[I] baktı [William], belki de biz erkek olduğumuzdan beri ilk defa” ve “endişe verici kelliğini” gözlemlediğini yazdı. William’ın saç dökülmesinin kendisininkinden daha “ilerlemiş” olduğunu söyleyerek devam etti ve o zamanki Cambridge Dükü’nün rahmetli annelerine benzerliğini söyledi, Prenses Diana“zamanla soluyordu.”

İki erkek kardeş arasındaki gerginliğe rağmen Harry, William’ı hala “sevdiğini” doğruladı. “Kardeşim ve ben birbirimizi seviyoruz. Onu derinden seviyorum, ”dedi yakın tarihli bir röportajda Anderson Cooper üzerinde 60 dakika. Ayrıca kitabında yazdıklarıyla “ailesini” asla “incitme niyetinde olmadığını” ve halka şu anki Prens ile olan ilişkisinin “tam bir resmini” vermek için yalnızca sözde kavgalarla ilgili alıntılara yer verdiğini söyledi. Galler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/11/prince-harry-necklace-william-broke-fight-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir