Prens Harry, Meghan Markle’ın Temsilcisi “İğrenç” Araba Takip Söylentilerini Eleştirdi


Prens Harry Ve meghan markleekibi, çifti eleştirenler için kraliyet çayı hazırlıyor.

Sussex Dükü ve Düşesi temsilcisinin paparazzilerle iki saatlik bir araba kovalamacasına karıştıklarını söylemesinden yaklaşık bir hafta sonra, sözcüleri olayın tanıtım amaçlı olduğu iddialarını ele alıyor.

Temsilcileri, “Saygılarımla, dükün aile geçmişi göz önüne alındığında, bunun herhangi bir PR gösterisi olduğuna inanmak için çift veya onlarla bağlantılı herhangi biri hakkında hiçbir şey düşünmemek gerekir.” New York TimesHarry’nin annesinin ölümüne atıfta bulunarak Prenses Diana1997’de bir araba kazasında hayatını kaybeden. “Açıkçası, bence bu iğrenç.”

16 Mayıs’ta Harry, Meghan ve annesi Doria Ragland Düşes’in onurlandırıldığı Ms. Foundation Women of Vision Awards’a katılmak üzere New York’taydı.

Çiftin temsilcisine göre, etkinlikten ayrıldıktan sonra üçlü, “oldukça agresif paparazziler” ile “felakete yakın bir araba kovalamacasına” karıştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375230/prince-harry-and-meghan-markle-s-rep-slams-%22abhorrent%22-allegations-about-car-chase-being-a-pr-stunt?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir