Prens Harry Meghan Markle Uvalde Ziyaretinden Sonra At Binerken Görüldü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Prens Harry, Santa Barbara'da


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Prens Harry, 37, iyi bir polo maçına bayılır! Sussex Dükü eşinden hemen sonra tekrar ata binerken görüntülendi Meghan Markle, 40, 26 Mayıs’ta Teksas’ın Uvalde kentine habersiz bir ziyarette bulundu. Oradaki ilkokul katliamının kurbanlarına saygılarını sunmak için. sol kol üzerinde kabartmalı. Koruyucu güvenlik gözlükleri de dahil olmak üzere tam koruyucu teçhizatı salladı. Fotoğraflar 27 Mayıs’ta Santa Barbara’da çekildi.

Atlı Prens Harry
Prens Harry 27 Mayıs 2022’de Santa Barbara, California’da polo oynuyor. (BACKGRID)

Sussex Dükü, California merkezli polo takımı Los Padres’in bir üyesidir. Daha önce 20 Mayıs’ta Santa Barbara Polo & Racquet Club’daki polo sahasında her zamanki gibi atletik görünerek fotoğraflandı! O gezide, beyaz pantolon, lacivert top şapkası ve gri spor ayakkabılarla eşleştirilmiş lacivert bir polo tişört giydi.

Harry’nin polo günü, Meghan’ın 24 Mayıs’ta 19 çocuk ve iki çocuğun silahlı saldırganlar tarafından öldürüldüğü Teksas, Uvalde’ye yaptığı ziyaretin hemen ardından geldi. Salvadore Romus. Meghan’ın, Herbie Ham Aktivite Merkezi’ndeki gönüllülere, oradaki bir kan bağışında bulunan kan bağışçıları için büyük torbalarda yiyecek teslim ettiği bildirildi. Göre BuzzFeed Haberlerigönüllüler beyaz bir tişört, top şapkası ve kot pantolon giymiş mütevazı ziyaretçilerinin Sussex Düşesi olduğunu bilmiyorlardı.

Meghan Markle
Meghan Markle 26 Mayıs 2022’de Teksas, Uvalde’deki bir anma törenine çiçek bırakır. (Jae C Hong/AP/Shutterstock)

“O gerçekten çok tatlıydı. O sadece ekibiyle birlikte içeri girdi ve bizimle birlikte kovaya buzlu sular koymaya ve bağıştan önce ve sonra atıştırmalıklara ihtiyacı olan insanlar için cips koymaya başladı” dedi. Meghan ayrıca Uvalde County Adliye Sarayı’ndaki trajedinin kurbanları için derme çatma bir anıta bir buket beyaz çiçek yerleştirdi.

Hem Harry hem de Meghan’ın görünüşleri, planladıkları ziyaretin önüne geçti. Kraliçe ElizabethPlatinum Jubilee, 2 Haziran’da başlayacak. Oradaki görünümleri, bir aile olarak ilk kez geri dönecekler – çift, iki yıl önce kraliyet hayatından resmen vazgeçti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/prince-harry-riding-horse-meghan-markle-uvalde-memorial-visit/

Yorum yapın

SMM Panel