Prens Harry, Kraliçe’nin Ölümünden Sonra İskoçya’ya Gelirken Görüntülendi: Fotoğraf – Hollywood Life


Prens Harry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stuart Wallace/Shutterstock

Prens Harry37 yaşında, büyükannesinin yaşadığı İskoçya’daki Balmoral Kalesi’ne geldi. kraliçe ikinci Elizabeth 8 Eylül’de öldü Paparazzi, Harry’yi siyah bir arabanın arkasında anlaşılır bir şekilde ciddi görünerek yakaladı. İki çocuk babası, araçta bir erkek sürücü ve bir erkek yolcunun arkasına oturdu. Siyah bir ceket giymişti ve beyaz düğmeli bir gömlekle uyumlu bir kravat takmıştı.

Prens Harry
Prens Harry 8 Eylül’de İskoçya’da (Fotoğraf: Stuart Wallace/Shutterstock)

Harry, Perşembe öğleden sonra 96 ​​yaşında vefat eden Kraliçe ile birlikte olmak için İskoçya’ya uçtu. Harry’nin büyükannesini ölmeden önce görüp görmediği belli değil. Harry’nin erkek kardeşi Prens Williamonun babası Kral Charlesve amcaları Prens edward ve Prens Andrew Balmoral Kalesi’ne de gitti. Harry’nin karısı gibi görünmüyor Meghan Markle41 yaşında, onunla İskoçya’ya gitti.

Prens Harry
Prens Harry, büyükannesi Kraliçe Elizabeth öldükten sonra İskoçya’ya geldi (Fotoğraf: Stuart Wallace/Shutterstock)

Kraliyet Ailesi doğruladı Bir açıklamada 8 Eylül’de Kraliçe Balmoral Kalesi’nde “huzur içinde öldü”. Açıklamada ayrıca, annesinin ölümünün ardından anında kral olan Charles’ın ve Camilla Parker BowlesKraliçe Eşi olarak anılacak olan, “bu akşam Balmoral’da kalacak ve yarın Londra’ya dönecek.”

Kraliçe Elizabeth’in ölümünden önce Buckingham Sarayı, bazı sağlık sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu ortaya koyan bir bildiri yayınladı. Saraydan yapılan açıklamada, “Bu sabah yapılan ayrıntılı değerlendirmenin ardından, Kraliçe’nin doktorları Majestelerinin sağlığı konusunda endişeli ve tıbbi gözetim altında kalmasını tavsiye ettiler” dedi. “Kraliçe rahat ve Balmoral’da kalıyor.”

2020’de kraliyet ailesinden ayrılan ve şimdi oğulları ile birlikte California’da yaşayan Harry ve Meghan arşiv3 ve kızı Lilibet1, güncellenmiş bir gönderiyle Kraliçe Elizabeth’in yasını tuttu Archewell İnternet sitesi. Harry’nin Büyükannesinin doğum ve ölüm yıllarıyla birlikte, gönderide “Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth’in Sevgiyle Anısına” yazıyordu.

Harry’nin kraliyet ailesinden istifa etmesinden bu yana aile üyeleriyle karmaşık bir ilişkisi olmasına rağmen, her zaman büyükannesinden çok övgüyle bahsetti ve kararını desteklediği konusunda ısrar etti. O ve Meghan, Kraliçe’nin tahta çıkışının 70. yıl dönümünü kutlayan Kraliçe’nin Platin Jübilesini kutlamak için Haziran 2022’de İngiltere’ye bile gitti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/prince-harry-queen-elizabeth-death-late-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir