Prens Harry Elizabeth Arden Kremini Penisine Kullandığını Açıkladı


2019’da Harry ve Meghan’ın Kensington Sarayı’ndaki evi Nottingham Cottage’da bir tartışma sırasında, William’ın Meghan’ı “kaba”, “zor” ve “aşındırıcı” olarak nitelendirdiğini ve “personelin yarısını yabancılaştırdığını” iddia etti. Harry de kardeşini medyanın karısı hakkında hüküm süren anlatısını papağan gibi tekrarlamakla suçladı.

Harry, William “mağdur görünüyordu” diye yazıyor. “Ona uysalca itaat etmediğimi, güvendiği yardımcılarından gelen bilgisini çürütmek için onu inkar edecek ya da ona meydan okuyacak kadar küstahça davrandığımı anlamış görünüyordu. Burada bir senaryo vardı ve bende de vardı. onu takip etmeme cüretkarlığı. Tam Varis modundaydı ve neden Yedek rolünü görev bilinciyle oynamadığımı anlayamıyordu.

Kardeşi de “çok ateşli” gelmişti, diye devam etti Harry ve ikisi de sonunda birbirlerine bağırmaya başladılar. Harry, William’a bir bardak su verdiğini, ağabeyinin bıraktığını ve ardından “bana başka bir isim taktığını, sonra üzerime geldiğini. Her şey çok hızlı oldu. Çok hızlı.”

Harry şöyle iddia ediyor: “Yakamdan tuttu, kolyemi yırttı ve beni yere düşürdü. Köpeğin kasesine düştüm, sırtımın altında çatladı, parçaları beni kesti. Bir an sersemlemiş halde öylece yattım. , sonra ayağa kalktı ve ona dışarı çıkmasını söyledim.”

William onu ​​karşılık vermesi için cesaretlendirdi ve reddettiğinde William pişman göründü ve özür diledi. Kıyamamak devam ediyor. O ayrılırken William döndü ve “‘Meg’e bundan bahsetmene gerek yok'” dedi.

“‘Bana saldırdığını mı kastediyorsun?'”

Harry, daha sonra yaptığı ilk aramanın terapisti olduğunu ve Meghan’a hemen söylemese de sırtındaki kesikleri fark ettiğini ve “çok üzgün olduğunu” yazıyor. Kısa bir süre sonra, Cambridge ve Sussex’lerin artık aynı ofisi paylaşmayacağı açıklandı.

Kensington Sarayı, Harry’nin suçlaması hakkında yorum yapmaktan kaçındı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361459/why-the-elizabeth-arden-cream-prince-harry-used-on-his-penis-reminded-him-of-princess-diana?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir