Prens Harry ‘Daily Mirror’a Karşı Telefon Hackleme Davasında İfade Verdi – Hollywood Life


Prens Harry 'Daily Mirror'a Karşı Telefon Hackleme Davasında İfade Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Veysey/Shutterstock

Prens Harry aleyhine açtığı davada söz alırken İngiliz basını ve hükümeti aleyhine açıklamalarda bulundu. Günlük Ayna 6 Haziran’da tabloid. Harry mahkemede ifade verdiğinde, “Ülkemiz küresel olarak basınımızın ve hükümetimizin durumu tarafından değerlendiriliyor – her ikisinin de dibe vurduğuna inanıyorum,” dedi. Kürsüye çıkışı oldukça tarihiydi, çünkü bu, 130 yılı aşkın bir süredir ilk kez kıdemli bir kraliyet mensubunun mahkemede ifade vermesine işaret ediyordu.

Prens Harry
Prens Harry mahkemeye geliyor. (James Veysey/Shutterstock)

Devam etti, “Demokrasi, hükümeti inceleyip Hükümeti sorumlu tutmayı başaramadığında ve bunun yerine statükoyu sağlayabilmeleri için onlarla yatağa girmeyi seçtiğinde başarısız olur.” Harry suçluyor Günlük Ayna telefon korsanlığı da dahil olmak üzere yasa dışı yöntemlerle onun hakkında bilgi elde etme. Kraliyet ailesi yıllar boyunca siyasetin dışında kalmayı bir noktaya getirdiğinden, Birleşik Krallık hükümetine karşı yaptığı bariz ifadesinin eşi benzeri görülmemiş.

“Daha ne kadar kan lekelenecek [journalists’] Birileri bu çılgınlığa bir son vermeden önce parmaklarınızı yazarak mı? Harry mahkemede merak etti. o da annesine atıfta bulundu, Prenses Diana, ifadesinde şunları ekledi: “İnsanların annemden paranoyak olarak bahsettiğini her zaman duydum ama annem değildi. Ona gerçekte olanlardan korkuyordu ve şimdi benim de aynı olduğumu biliyorum. Harry ayrıca, kendisi hakkında yazılan pek çok makalenin çocukluk ve ergenlik döneminde “yıkıcı bir rol” oynadığını ancak somut bir örnek veremediğini söyledi. CNN. Harry, “20 yıl önce olduğu için spekülasyon yapamam,” diye açıkladı.

2020’nin başında üst düzey kraliyet görevlerinden ayrıldığından beri, Harry ve eşi, Meghan Markle, basına ve kraliyet ailesine karşı alenen tavır aldı. 2022 belgesel dizilerinde, kraliyet ailesinin Meghan’ı Harry ile olan ilişkisi sırasında onun hakkında yazılan olumsuz ve zararlı hikayelerden korumadığına dair suçlamalarına derinden daldılar. Birleşik Krallık’taki yaşamlarını bıraktıktan sonra Meghan ve Harry, şimdi iki çocuklarıyla birlikte yaşadıkları Kaliforniya’ya taşındı. Ancak Harry, ifadesi için İngiltere’ye döndü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/prince-harry-testifies-phone-hacking-daily-mirror-lawsuit/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir