Prens George Yeni 10. Doğum Günü Portresinde Büyüdü: Fotoğraf – Hollywood Life


Prens George 10. doğum günü portresi


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Millie Pilkington/Kensington Sarayı/WPA Havuzu/Shutterstock

Şerefine Prens George‘nin 10. doğum günü olan Kraliyet Ailesi, yeni bir resmi portre yayınladı. Prens William Ve Kate Middleton’ın büyük oğul. Dönüm noktası olan doğum gününü 22 Temmuz’da küçük erkek kardeşi de dahil olmak üzere ailesiyle kutlayacak. Prens Louis5 ve kız kardeş Prenses Charlotte, 8. Aşağıda görülebilen fotoğrafta George, kareli mavi bir gömlek ve koyu yeşil pantolonla babasının mini-me’siydi. Preteen, görünümünü tamamlamak için bir çift kahverengi süet ayakkabı ekledi.

Prens George 10. doğum günü portresi
Prens George, yeni 10. doğum günü portresinde tıpkı babasına benziyordu. (Millie Pilkington/Kensington Sarayı/WPA Havuzu/Shutterstock)

Resmi portre 21 Temmuz’da yayınlandı, ancak “bu ayın başlarında” çekildi. ABC Haberleri. Çıkış ayrıca William ve eşinin bu hafta sonu “özel olarak” kutlamayı planladığını bildirdi. Haber kaynağının News Royal katılımcısı, George’un bir yaş büyük olduğu ve gençlik yıllarına yaklaştığı göz önüne alındığında, “gelecekteki benzersiz rolünü” benimsemeye hazır olduğunu söyledi.

“George’un gelecekte çok benzersiz bir rolü var,” Victoria Murphy söylenmiş ABC Haberleri doğum günü çocuğunun geleceği hakkında. “Kardeşlerinin oynayacağı rolden farklı bir gelecek rolü ve bunun, belki de gelecekte, toplum önüne çıkmalarının doğasında kanıtlandığını gördüğümüz zamanlar olacak.” News Royal yazarı ayrıca, 41 yaşındaki ebeveynlerin “hazır olduğu için onu bir gün sahip olacağı kamusal rolle yavaş yavaş tanıştırdığını” da sözlerine ekledi.

Prens George ve Prens William
Prens George ve babası Prens William, 16 Temmuz’da Londra’da. (Javier Garcia/Shutterstock)

George’un yeni portresi internete düştükten kısa bir süre sonra, Kraliyet Ailesi’nin hayranlarının çoğu sosyal medyayı kullanarak fotoğrafın üzerinden fışkırdı. Bir hayran “O çok yakışıklı bir adam, nefret edemiyorum” şaka yaptıdiğer yandan alaylı, “Doğum günün kutlu olsun yakışıklı Prens George.” ayrı bir cıvıldamak, bir hayran yardım edemedi ama George’un tarzından fışkırdı. “George çok şık görünüyor, bu fotoğrafa bayıldım!!! #PrinceGeorge10 DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN” diye yazdılar.

Daha geçen hafta, üç çocuk annesi ve William tüm çocuklarını 14 Temmuz’da İngiltere’nin Gloucestershire kentindeki Royal International Air Tattoo’ya götürdüler. Gezi sırasında George, uyumlu kahverengi süet ayakkabılarla babasıyla neredeyse ikiz oluyordu. Ayakkabıları mavi bir polo tişört ve yeşil kot pantolonla eşleştirdi. Bu arada, babası açık mavi düğmeli bir gömlekle mavi bir takım elbise salladı. Kate, krem ​​rengi bir blazer ceket ve mavi pantolonla şık görünüyordu. Kızı çizgili siyah beyaz bir elbise, beş yaşındaki oğulları ise tamamen mavi bir elbise tercih etti. Louis, şortlu mavi bir süveter ve altında beyaz yakalı bir gömlek salladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/prince-george-10-birthday-portrait-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir