Prens George ve Prenses Charlotte, Prens Philip’in Anıtına Katılıyor


Prens George ve Prenses Charlotte Gan-Gan’larını desteklemek için buradalar.

Kate Middleton ve Prens William‘in en büyük iki çocuğu, haraç ödeyenler arasındaydı Prens Filip 29 Mart’ta Londra’daki Westminster Abbey’deki bir anma töreninde, aşağıdakileri içeren kapsamlı bir listeye katıldı: kraliçe ikinci Elizabeth, Prens Charles, Camila, Cornwall Düşesi, Prens Andrew ve Prens edward.

Prens Harry Daha önce E! Güvenlik endişelerine atıfta bulunan haberler ve Prens Louis3, ayrıca büyük kardeşler George 8 ve Charlotte, 6 ile birlikte görülmedi.

Edinburgh Dükü’nün ailesine, milletine ve İngiliz Milletler Topluluğu’na olan bağlılığına saygı duruşunda bulunulan (Buckingham Sarayı tarafından yayınlanan bir açıklamaya göre) anma töreni, onun 99 yaşında vefatından yaklaşık bir yıl sonra gerçekleşti. Tören aynı zamanda Kraliçe Elizabeth’in ilk kez hizmet etti. Şubat ayında COVID için pozitif test eden 95 yaşındaki kraliyet, yakın zamanda ortaya çıkana kadar neredeyse katılımlara ve toplantılara katılacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325042/see-prince-george-and-princess-charlotte-join-parents-william-and-kate-at-prince-philip-s-memorial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın