Prens George ve Prenses Charlotte, Kraliçe’nin Cenazesinde Büyümüş Göründü


Prens George ve Prenses Charlotte sevgili Gan-Gan’lerine haraç ödüyorlar.

en büyük iki çocuğu Prens William ve Kate Middleton 19 Eylül’de değerli büyükanneleri için Westminster Abbey’deki cenaze töreni için kraliyet ailesinin üyelerine katıldı (Buradan izleyebilirsiniz). 9 yaşındaki George ve 7 yaşındaki Charlotte, ebeveynleri ve küçük erkek kardeşleriyle birlikte törene katıldılar. Prens Louis4, olay için mevcut değildi.

Annesi Kate (cenaze töreni için kıyafetiyle Kraliçe Elizabeth’e saygılarını sunan) gibi, Prenses Charlotte da geç hükümdarın onuruna mücevher taktı. Genç kraliyet, Kensington Sarayı’nın Charlotte’a geç Kraliçe’den bir hediye olduğunu doğruladığı siyah paltosunun önüne sabitlenmiş bir at nalı broş takarken görüldü.

Broş, merhum hükümdar ve onun binicilik sevgisini paylaşan torununun torunu için ortak bir tutkunun değerli bir selamıydı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346858/prince-george-and-princess-charlotte-appear-so-grown-up-at-queen-elizabeth-s-funeral?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir