Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis, Queen’s Jubilee’de


Tüm gözler üzerindeydi Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis.

2 Haziran’da, kardeşlerin çocukları Prens William ve Kate Middleton-anneleriyle birlikte geldiler ve Camilla, Cornwall Düşesi dört günlük şenlikleri başlatan Renk Birliği geçit töreninin alayında atlı bir arabada kraliçe ikinci ElizabethPlatin Jübile.

7 yaşındaki Charlotte şeffaf kollu açık mavi bir elbise giyerken, 8 yaşındaki ağabeyi George ise lacivert bir takım, beyaz yakalı gömlek ve mavi kravat taktı. Küçük erkek kardeşleri Louis 4, kardeşlerinin arasına oturdu ve kutlamaya mavi ve beyaz denizcilerden ilham alan bir topluluk sallayarak – babası William’ın yıllar önce giydiği bir kıyafete benzer – büyükannelerinin 70. yaşını kutladı.inci yıl tahtta.

Üçlü geçit töreninde ilerlerken kalabalığa el salladı. Kardeşler de selam alırken başlarını eğdiler. Geçit töreninden sonra çocuklar, geçit alanına bakan Tümgeneral Ofisi’nin penceresinden dışarı baktıklarını gördüler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333159/see-prince-george-princess-charlotte-and-prince-louis-steal-the-show-at-queen-s-jubilee?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel